Обществоlux.fm15 февр.

Вчені довели, що жінки справді можуть "читати думки"

nk_hauz/-mtaknrfjphai0jmi-s0.jpg

Британські вчені довели, що жінки краще розуміють співрозмовника ("читають думки"), а також краще відрізняють правду від брехні, ніж чоловіки.

Психологи з університетів Бата, Кардіффа і Лондона розробили спеціальний тест, що може виявити здатність людини до "читання думок".

Експерти вивчили більше 4-х тисяч анкет людей з різними психологічними портретами, аби створити шкалу здібностей до інтуїтивного розуміння того, про що думає інша людина.

Ця шкала оцінює здатність "читати думки" від нуля до 16 балів, де 4 бали і нижче вказують на погану навичку розуміння емоцій інших, а 14-16 – високий рівень. При цьому науковці відокремили емпатичні здатності від розуміння думок іншої людини. Різниця справді є!

І якщо гарна здатність жінок до розуміння емоційного стану інших була доведена раніше, то з "читанням думок" питання було відкрите. Однак, результати нового дослідження показали, що й тут жінки краще справляються за чоловіків.

Так, красуні мають дуже високий ступінь розуміння думок іншої людини в той чи інший момент, а також можуть вловлювати тонкі сигнали поведінки, що вказують на емоційний стан співрозмовника.

💬 Последние комментарии
парад победы Путина в Полтаве
Адольф Гитлер тоже обещал не расширять своё ФАШИСТСКОЕ НАТО на восток, и даже подписал документ (читаем нимательно пакт о не нападении на СССР)
Весёлый Роджер
Ты ДЭБИЛ и як Шмуля Писдунович - ыщо и МУДАК! Запомни щирая мразь: Основатель украинской нации, по вашей щирой истории - князь Володимир Мономах! ТАК МУДАК? Ну вот, а его ридный сынку - Юрий Долгорукий - клятый москаль! И опять по xoxляче цэ будэ ТАК! Шо и доказывает простую историчну аксиому: Мовный xoxол - конченый МУДАК! И опять ТАК!!! Сало не роняй, для убийц детей него ховай!
Весёлый Роджер
А ты ТВАРЬ Шмуля, в это время с Карачуна из гаубиц 25 кг по мирным жителям НЕ ПРИЦЕЛЬНО стрелял и уссывался, як их там на части разрывало! ТАК МРАЗЬ ЖИДОВСКАЯ? Откуда ты знаешь, сколько и где я был? ПОШЁЛ НА ФУЙ ПРОДАЖНЫЙ ПАРХАТЫЙ ДЭБИЛ!
Весёлый Роджер
Заткнись дурень неграмотный! Козаки - цэ Рагули та щирые жиды!!! Чаму, а тому що уси козачьего роду, а не як ты уроды! Дафай щенывмырло спивай, на мотив старого ляхового гимна, та прапор Нижней Австрии пиднимай, та Сало не роняй, убийцам ховай!
Весёлый Роджер
Ответ дэ ШМУЛЯ про Советские смартфоны чи патефоны?
Весёлый Роджер
НАши это кто Шмуля? С.Семенченко? Чи те, кто побросал своих солдат и дал дёру из котлов? Скики було котлов, эй ТВАРЬ отвечай!? Тварь ты жидозапизденсакая - ТВАРЬ нацисткая!
Весёлый Роджер
Ну да Шмуля, для прапора это недоступно - вин тильки делить могёт и до хаты таскать, несун эбаный ....