Вчені довели: заміжжя скорочує життя жінок
Обществоwww.trserial.net.ua2 дня назад

Вчені довели: заміжжя скорочує життя жінок

Цікаве припущення висунули дослідники Лондонської школи і навіть провели масштабні тести разом з професором Полом Долланом. Була випущена книга, як користь від шлюбу далеко не однакова для всіх чоловіків і жінок.

Виявляється, що чоловіки проживають в шлюбі довше і навіть мають право сподіватися на підвищення тривалості життя. Значить, в родині вони з великою увагою відстежуватимуть своє здоров’я, зароблятимуть більше грошей і не ризикуватимуть при здійсненні необдуманих вчинків. Чого не скажеш про закоренілих холостяків.

Сильній статі сімейне життя йде на благо. Жінкам – навпаки. Вони повинні прожити без дітей і на самоті, щоб по-справжньому відчути себе щасливими.

Саме так виглядає ситуація після проведених тестувань які показали, що найбільш здоровими і щасливими виглядають всі представниці прекрасної статі, які ніколи не народжували дітей і не були в шлюбі.

Також, на думку професора Доллана, щасливі в шлюбі тільки ті, які спільно відповідають на питання про щастя, тобто при проведенні опитування при присутності обох сторін.

Але, статистика не райдужна при опитуваннях подружжя поодинці. Жінки починають лукавити. Ті, що заміжні, запевняти, що після заміжжя і народження дитини зовсім забули про себе. У них немає часу і сил на те, щоб слідкувати за своєю фігурою.

Варто відзначити, що це не перше проведене дослідження як доказ про позитивний вплив сімейного життя на чоловіків. Саме дружини стежать за їх здоров’ям. Навряд чи чоловік – холостяк буде з усією уважністю стежити за своїм здоров’ям.

Дружини направляють чоловіків, штовхають на походи по лікарях при погіршенні самопочуття і закликають лікуватися. Самі ж своє здоров’я відкладають на потім. Ось тому і йде сімейне життя жінкам на шкоду. Чоловікам, навпаки, на благо і на здоров’я.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Sars-cov-2
Галичанский скот,не астанавливайтесь.
Весёлый Роджер
Ильюхин2, спасибо за наводку, ну что тебе сказать - интересно, но УВЫ! я полный профан в данной теме генетики, не хочу высказываться и быть похожим на здешних всезнаек, тебе известных. И я не понимаю, как можно сейчас жить без ГМО – это нереально, или ехать в Сибирь, в землянку, хотя и там не избавишься от этого. Даже если будешь там ловить рыбу, где уверенность, что она не съела хлебушек с ГМО выброшенный туристами, ну и тд - вариации на эту тему. Так что всё очень грустно! А тут ещё нищеброды скакучии захотели разом стать бохатыми за чужой счёт. Готовые, лезть по головам своих близких и убивать ради этого. Одна печаль в жизни!
Илья
Из Китая тоже плохие новости. Закупил Китай у России 1,6 миллионов тонн с поставкой в ближайшие недели. Так что влажные мечты украинских нацистов о поражении России так и остались влажными мечтами. Россию завалить , это вам не ешака купить.
ТАКИЕ ОНИ УКРЫ ПОДЛЫЕ
У украины руки по локти в крови и отмыться ей не удастся! Заразившись вирусом укры будут пытаться заразить как можно больше людей, но лечиться самим ума не хватит!
ОНИ НЕ МОЮТ РУКИ
У украины руки по локти в крови и отмыться ей не удастся!!!
Shadows of Deep Purple
Она же дура, ребята, лучше всего свидомое говно не трогать, само исдохнет.