Обществоlux.fm16 нояб.

Вчені кажуть, що телефони допомагають отримувати більше задоволення від різних заходів

nk_hauz/-mmgrbdfostahsabmvkl.jpg

На різноманітних заходах люди діляться на два типи: одні просто насолоджуються подією, а інші встигають знімати все це на телефон. Так от. Науковці стверджують, що люди з другої групи насправді отримують більше задоволення, і ось чому.

Американські дослідники вивчили взаємозв’язок між створенням контенту та рівнем задоволення від різноманітних концертів, спортивних змагань та інших заходів.

У результаті з’ясувалося, що люди отримують більше насолоди від подібної активності, якщо фіксують яскраві моменти на камеру. За словами експертів, подібна практика посилює емоції та допомагає краще зануритися в атмосферу.

Вчені пояснили, що під час відео чи фотозйомки людина перетворює концерт або спортивний матч на інтерактивний захід, посилюючи почуття залученості. Отож, створення контенту допомагає краще відчувати різні переживання та посилює збудження від того, що відбувається довкола.

Однак, дослідження показало, що подібного ефекту можна досягти лише в тому випадку, якщо людина використовує телефон для передачі "справжнього" досвіду. Якщо під час заходу ти будеш відволікатися на соцмережі, то не підвищиш рівень свого задоволення.

Це дослідження розкриває важливу роль технологій в нашому повсякденному житті. Створюючи контент, люди можуть використовувати технологію таким чином, щоб вона доповнювала їхній досвід, а не заважала йому.