Вчені кажуть, що телефони допомагають отримувати більше задоволення від різних заходів
Обществоlux.fm16 ноября 2020

Вчені кажуть, що телефони допомагають отримувати більше задоволення від різних заходів

На різноманітних заходах люди діляться на два типи: одні просто насолоджуються подією, а інші встигають знімати все це на телефон. Так от. Науковці стверджують, що люди з другої групи насправді отримують більше задоволення, і ось чому.

Американські дослідники вивчили взаємозв’язок між створенням контенту та рівнем задоволення від різноманітних концертів, спортивних змагань та інших заходів.

У результаті з’ясувалося, що люди отримують більше насолоди від подібної активності, якщо фіксують яскраві моменти на камеру. За словами експертів, подібна практика посилює емоції та допомагає краще зануритися в атмосферу.

Вчені пояснили, що під час відео чи фотозйомки людина перетворює концерт або спортивний матч на інтерактивний захід, посилюючи почуття залученості. Отож, створення контенту допомагає краще відчувати різні переживання та посилює збудження від того, що відбувається довкола.

Однак, дослідження показало, що подібного ефекту можна досягти лише в тому випадку, якщо людина використовує телефон для передачі "справжнього" досвіду. Якщо під час заходу ти будеш відволікатися на соцмережі, то не підвищиш рівень свого задоволення.

Це дослідження розкриває важливу роль технологій в нашому повсякденному житті. Створюючи контент, люди можуть використовувати технологію таким чином, щоб вона доповнювала їхній досвід, а не заважала йому.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
во дела
Так ниюулон это же зерновой магнат когда это он стал корабли строить?
подешевеет
Во время второй волны она опять упадет, элементарно нет спроса, все сидят дома.
Кот Матроскин
Ну не могут хазары думать ни о чём другом, как о личном обогащении. А другой "элиты" у нас нет. Где гробовые чернобыльцев, Зе? "Элита" скрысятничала?
Игбун Хохлов
Все правильно. Порох американцы изобрели. Китайцы стырили изобретение. Шелк тоже. А еще бумагу, компас и книгопечатанье. Южно-Китайское море в древности называлось Южно-Американским, а Гонгконг был штатом США, когда на месте Китая лягушки квакали. Это уже потом клятые китайцы уничтожили индейцев, скинули ядерные бомбы на Японию, разбомбили Югославию, убили Каддафи и Хусейна. И это китайцы придумали финансовую аферу с китайской национальной валютой - долларом, в результате которой мировая экономика накрылась медным тазом. Китаяку на гиляку! Сало Уронили! Смерть творогам! Панду Гэть!
Игбун Хохлов
Да все нормально. По программе старика Бжезинского численность стада хохлоту должна быть снижена до 15 млн особей. Многие тогда дедушку Збигнева считали маразматикомо. А зря. Вона працюе! Баба с косой на пороге. И это не Йуля.)))))
ПОЛНЫЙ УХОХОТУН
Янукович от смеха по полу катается!!!
Кот Матроскин
Зато мы гарно спиваем. Ещё немного поспиваем и передохнем незалежными и гидными.