Вчені: Люди, які ходять швидше за інших, зазвичай нещасливі
Обществоaspekty.net03 марта 2020

Вчені: Люди, які ходять швидше за інших, зазвичай нещасливі

Люди, які ходять швидше за інших, зазвичай нещасливі, але у швидкій ходьбі є і свої переваги.

За тим, швидко чи повільно ходить людина, можна розповісти про її характер і долю, інформує Ukr.Media.

Швидка і повільна ходьба

Швидка ходьба дозволяє зміцнити стан здоров’я людини та збільшити її тривалість життя. Низький рівень смертності зафіксований у тих, хто постійно ходить пішки швидким темпом. Швидкість ходьби пов’язана зі зниженням ризику появи серцевих і судинних захворювань.

Проведені дослідження вчених показали, що найповільніше ходять старші чоловіки та жінки, а також ті, хто має хронічні захворювання та психічні розлади. Повільна ходьба робить вплив на організм людини задовго до її старості.

Швидко ходять здебільшого люди, які займаються спортом і постійно підтримують фізичну активність.

Вчені назвали тих, хто ходить швидше інших, найбільш здоровими та при цьому нещасними. Швидка хода часто говорить про те, що у людини напружений склад характеру і є прагнення до перфекціонізму. Найчастіше такі люди є інтровертами, тому їм складно встановлювати близькі стосунки з протилежною статтю.

В цьому є і свої переваги: такі люди мають більш високу самооцінку і завжди в собі впевнені.

Ходьба або пробіжка

Експерти радять людям займатися жвавою ходою хоча б 2,5 години в тиждень. Швидкість такої ходьби повинна становити близько 5 км в годину.

Вчені вважають, що людей необхідно стимулювати до активної фізичної діяльності. Це дозволить зміцнити стан здоров’я і знизити ризик розвитку ожиріння та діабету.

Фахівці стверджують, що повільна ходьба є головною ознакою швидкого старіння і погіршення роботи всіх органів. Здатність швидко ходити залежить від взаємодії всіх систем організму людини.

Ходьба допоможе поліпшити рівень холестерину в крові, нормалізувати кров’яний тиск, поліпшити роботу серцево-судинної системи і зміцнити імунітет.

Щоденна ходьба є надійним способом зробити свої ніжки стрункими, без варикозного розширення вен і тромбофлебіту. Таке навантаження особливо корисне жінкам, які часто ходять на підборах і ведуть сидячий спосіб життя. Швидка ходьба є надійною профілактикою застою крові в малому тазу.

Глибоке дихання в момент ходьби чинить сприятливий вплив на стан шкіри, нормалізує роботу сальних залоз, покращує пружність і колір шкіри, надає щічкам рум’янець. Вчені заявляють, якщо люди не можуть швидко ходити, в цьому немає нічого страшного, головне, щоб вони часто здійснювали прогулянки у звичному для себе темпі.

2 комментария

Написать комментарий
 • Масик
  03 марта 2020
  Бред сивой кобылы на 75%.
  Ответить
 • Петровна
  03 марта 2020
  В молодости ходить спокойно не умела- моталась почти бегом.И счастливая была. Небось британские ученые озарились гениальной теорией.
  Ответить
💬 Последние комментарии
кипчак
Дурковатость сейчас в Европе в почете, но это верх рагульской дурковатости, сомневаюсь, что зайдет даже невзыскательной европейской публике . Первое место с конца Украине обеспечено.
Вася
Клоунада, просто пиздец какой-то в этой стране!!! Психи рулят!!!
Ух
Редкая чайка долетит до Киева. Её не пустят санкции.
Елена
Да то я так Хохлов,шучу,боятся , может по молодости они сами и нет,а главные их понимают,что так лучше.
Игбун Хохлов
Ага, у быдлюков и в 2014 году был коронавирус. Они уже тогда все в намордниках ходили. У них по жизни вирус в голове.
Елена
То не я, сколько тебе это объяснять надо , надоело,не я то,не я,Ера сама по себе,я сама,не все брехуны как ты,есть которые правду говорят, тебе это конечно не понятно,что это такое,ха.
Елена
Е ,ну ты как маленький,ей богу,ну не трогаю я тебя, только козлоослик меня тут интересует как жертва моего троллинга,и всё, понятно?ни к тебе,ни к Луночке ,ни к кому ещё я никаких претензий и замечаний не имею, совсем,понял?