Вчені: Люди, які ходять швидше за інших, зазвичай нещасливі
Обществоaspekty.net03 марта 2020

Вчені: Люди, які ходять швидше за інших, зазвичай нещасливі

Люди, які ходять швидше за інших, зазвичай нещасливі, але у швидкій ходьбі є і свої переваги.

За тим, швидко чи повільно ходить людина, можна розповісти про її характер і долю, інформує Ukr.Media.

Швидка і повільна ходьба

Швидка ходьба дозволяє зміцнити стан здоров’я людини та збільшити її тривалість життя. Низький рівень смертності зафіксований у тих, хто постійно ходить пішки швидким темпом. Швидкість ходьби пов’язана зі зниженням ризику появи серцевих і судинних захворювань.

Проведені дослідження вчених показали, що найповільніше ходять старші чоловіки та жінки, а також ті, хто має хронічні захворювання та психічні розлади. Повільна ходьба робить вплив на організм людини задовго до її старості.

Швидко ходять здебільшого люди, які займаються спортом і постійно підтримують фізичну активність.

Вчені назвали тих, хто ходить швидше інших, найбільш здоровими та при цьому нещасними. Швидка хода часто говорить про те, що у людини напружений склад характеру і є прагнення до перфекціонізму. Найчастіше такі люди є інтровертами, тому їм складно встановлювати близькі стосунки з протилежною статтю.

В цьому є і свої переваги: такі люди мають більш високу самооцінку і завжди в собі впевнені.

Ходьба або пробіжка

Експерти радять людям займатися жвавою ходою хоча б 2,5 години в тиждень. Швидкість такої ходьби повинна становити близько 5 км в годину.

Вчені вважають, що людей необхідно стимулювати до активної фізичної діяльності. Це дозволить зміцнити стан здоров’я і знизити ризик розвитку ожиріння та діабету.

Фахівці стверджують, що повільна ходьба є головною ознакою швидкого старіння і погіршення роботи всіх органів. Здатність швидко ходити залежить від взаємодії всіх систем організму людини.

Ходьба допоможе поліпшити рівень холестерину в крові, нормалізувати кров’яний тиск, поліпшити роботу серцево-судинної системи і зміцнити імунітет.

Щоденна ходьба є надійним способом зробити свої ніжки стрункими, без варикозного розширення вен і тромбофлебіту. Таке навантаження особливо корисне жінкам, які часто ходять на підборах і ведуть сидячий спосіб життя. Швидка ходьба є надійною профілактикою застою крові в малому тазу.

Глибоке дихання в момент ходьби чинить сприятливий вплив на стан шкіри, нормалізує роботу сальних залоз, покращує пружність і колір шкіри, надає щічкам рум’янець. Вчені заявляють, якщо люди не можуть швидко ходити, в цьому немає нічого страшного, головне, щоб вони часто здійснювали прогулянки у звичному для себе темпі.

2 комментария

Написать комментарий
 • Масик
  03 марта 2020
  Бред сивой кобылы на 75%.
  Ответить
 • Петровна
  03 марта 2020
  В молодости ходить спокойно не умела- моталась почти бегом.И счастливая была. Небось британские ученые озарились гениальной теорией.
  Ответить
💬 Последние комментарии
георгий
ЕВРО-АМЕРИКА ВСЕМУ МИРУ ГАДИЛА , а ТЕПЕРЬ КОРЧИСЯ В АГОНИИ . ПРОДЕЛКИ САТАНИСТОВ - МАСОНОВ - КАТОЛИКОВ НЕ ПРОСТИТЕЛЬНЫ / ПАНДЕМИЯ / : ЗА ВСЕ ГАДОСТИ и ПАКОСТИ БУДЕТЕ НАКАЗАНЫ ВСЕВЫШНИМ .
Луна-2
Горькое похмелье - после майдана - это еще цветочки, а ягодки впереди - когда в морду бить будут всем Героям...
е
в Европу? в какую? Средневековую, с закидываем камнями и молебнами? я этот вопрос тебе задавал, как и многие другие, ты их игнорируешь...
е
ой как боишься.. трусло гермафродитное... а как тут на всех наезжало, оскорбляло, хамило всем несогласным и меющим отличную от твоей точку зрения.. ответки испугалось? небоись тут ЛЮДИ, а не националисты
Гость
Вот пример ГНИЛОСТИ МОЗГА после государственного переворота, вот таких учат, чтобы нападать на нормальных и обвинять во всем, что ни бы они делали! Другими словами, они нарушили правила, ведь они напали на людей, которые добровольно раздавали маски нуждающимся во время карантина. А это уже уголовка.
Елена
Да мне стихи до попы козлоослик,я этим не пэрэймаюсь, совсем,но всё равно лучше чем твои ДНИЩЕ,ха.А по сути возразить тебе нечего,ты дно козлоослик,дно морального человека, нравственность твоя это деньги, всё.ПА Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Елена
Я езжу не часто и только по городу, дальше не надо мне ездить.А заправку машины , её ремонт то не моя забота есть кому, специально была сегодня на той заправке посмотрела и цена та же ,92-й 19 грн. ровно,95-й 20.00.грн,ДТ-21.00 грн.,не поленилась спросила заправщика сегодняшняя цена, сказал да.названия заправки не скажу ,местная,по ней вычислите где живу,я этого не хочу,а так всё это правда.чистая правда.