Обществоnews.finance.uaJul 17

Вчені назвали три ознаки токсичного місця роботи

nk_hauz/-men7rkkzhkx00q5cnw1.jpg

Професор з уортонської школи бізнесу Ненсі Ротбард каже, що токсичне місце роботи — це офіс, де співробітники початкової ланки відчувають агресивний тиск, він виснажує і штовхає до звільнення.

Про це пише Фокус з посиланням на Futurism.

Агресивний тиск може включати глузування, конкуренцію, необгрунтовані вимоги і безліч інших факторів. Зрештою, ситуація може стати небезпечною для психічного здоров’я співробітника.

У дослідженні, проведеному в червні 2021 року, вчені використовували такий показник, як психосоціальний клімат (PSC).

Він в загальних рисах визначає, наскільки психологічно безпечно почуваються люди на своїх робочих місцях.

Вчені виявили зв’язок між PSC і симптомами депресії, які найбільше проявлялися у чоловіків, ніж у жінок. Іншими словами, хоча відомо, що токсична маскулінність підживлює токсичні робочі місця, чоловіки страждають від такої атмосфери більше з жінок.

Токсичні робочі місця не виникають на порожньому місці, вони створюються людьми. Заслужений декан і почесний професор Університету Акрона, президент компанії Human Resource Decisions Стенлі Сільверман каже, що тут доречне прислів’я про рибу, що гниє з голови.

«Коли на чолі організації стоїть зарозумілий і токсичний лідер, співробітники початкової ланки думають, що саме так виглядає успіх і намагаються самі змоделювати таку саму поведінку. Це створює токсичне місце роботи», — говорить Сільверман.

Психотерапевт Джеймс Марруго, який допомагає успішним чоловікам впоратися зі стресом і тривогою через роботу, згоден з такою заявою.

«Занадто зайняті лідери, які позбавлені співчуття, як правило, створюють токсичну робочу обстановку», — зазначає Марруго.

Три ознаки токсичного робочого місця. Токсичні робочі місця бувають різних форм і видів, але Сільверман вказує на три загальні ознаки.

  • Велика тікучка. Людям властиво залишати токсичні робочі місця. Вони йдуть через здоров’я, що погіршилося, або з інших причин, але так чи інакше, співробітники залишають це місце роботи.
  • Нездорова конкуренція. Сільверман розповідає, що він консультував компанії, в яких культивувалася ідея: «працюй старанніше, ніж всі інші». Такий підхід, у свою чергу, може створити токсичне середовище. Наприклад, в одній компанії всі співробітники виходили на роботу по суботах, незважаючи на відсутність завдань. Співробітники знали, що віцепрезидент компанії буде на місці у вихідний, і таким чином хотіли виділитися перед начальством.
  • Співробітники бояться один одного. Коли місце роботи токсичне, зв’язок між людьми переривається. «Якщо в компанії люди активно уникають один одного, це явна ознака токсичного робочого місця», — говорить Марруго.
💬 Последние комментарии
е
В уставе караульной службы чётко прописаны действия по защите охраняемого объекта, коим в данном случае является граница.. Ниже тебе Игбун привёл другой документ... Такие же документы есть у Украины... И то что ты не исполняешь требования пограничников КАРАЕТСЯ одинаково ВЕЗДЕ!
Руслан
С Праздником!!!
Елена
Поздравляю тоже всех.
Гость
А ты каменяр пидарас сделай круиз по Днепру на барже с кавунами . Только не обосрись от халявы
ера
Поздравляю ...ВСЕХ...с Праздником...
Недооцененная современниками личность
Умный мужик! Если тебя банят в чужих социальных сетях, то нужно создать свою!
Игбун Хохлов
Закон РФ от 01.04.1993 N 4730-1 (ред. от 11.06.2021) "О Государственной границе Российской Федерации" Статья 35. Применение оружия и боевой техники Оружие и боевая техника могут применяться также: против лиц, воздушных, морских и речных судов и других транспортных средств, пересекших (пересекающих) Государственную границу в нарушение установленных настоящим Законом правил... КОГДА ПРЕКРАЩЕНИЕ НАРУШЕНИЯ ИЛИ ЗАДЕРЖАНИЕ НАРУШИТЕЛЕЙ НЕ МОЖЕТ БЫТЬ ОСУЩЕСТВЛЕНО ДРУГИМИ СРЕДСТВАМИ...