Вчені пояснили, чи впливає розлука на пристрасть у стосунках
Обществоlux.fm04 ноября 2020

Вчені пояснили, чи впливає розлука на пристрасть у стосунках

Деякі вважають, що духовна близькість між партнерами визначається кількістю проведеного разом часу, але психологи порівнюють це з процесом злиття, коли в жодної зі сторін немає особистого простору. Хтось думає, що вирішити таку ситуацію може невелика розлука, але точну відповідь знають вчені.

Як кажуть спеціалісти, відносини між людьми не можна назвати здоровими, якщо вони співзалежні, ніби кохані прив’язані одне до одного міцною мотузкою під назвою "кохання".

Не дивно, що в таких союзах досить швидко зникає пристрасть, яку можна підтримати завдяки періодичному відокремленню.

Нове дослідження американських науковців показало, що рівень пристрасті у стосунках зменшується в міру збільшення прив’язаності. Отож, чим довше ти з кимось зустрічаєшся, тим менше між вами пристрасті, але більше довіри та відчуття безпеки.

Експерти рекомендують робити тимчасові фізичні перерви, щоб твоя зустріч з коханою людиною була приємнішою. Це можна порівняти з частковим оголенням, яке інтригує та збуджує навіть більше, ніж повністю голе тіло.

Також зберегти пристрасть допоможуть спільні подорожі або планування побачень чи спонтанні зустрічі.

Наша здатність витримувати окреме проводження часу від партнера є передумовою збереження постійного інтересу та бажання у стосунках.

– коментує психотерапевтка Естер Перель.

Написать комментарий