Обществоnashamama.comApr 7

Вчені пояснили, чому не можна ігнорувати дитячий плач

Як наголошують науковці, крик дитини переважно торкає батьків, а не бездітних дорослих, а також більше жінок, ніж чоловіків. Проте загалом дитячий крик налаштований так, щоб зачепити кожного дорослого. Чому дитина плаче? Вчені виділили кілька стадій крику і плачу, які про щось сигналізують батьків.

nk_hauz/-mxexcpphvjam7-xzdu4.jpg

Так дитина привертає увагу За словами вчених, деякі звуки діти застосовують, щоб привернути увагу батьків. Цікаво також те, що з часом дорослі звикають до такого звуку і можуть менше реагувати на сльози дитини. Проте експерти вважають, що ігнорування батьків може викликати в малечі ще більшу істерику.

Бо дитина трохи засмучена Батьки часто сприймають скиглення дитини тільки як один звук, але він насправді складається з безлічі тонів. І коли ці звуки звучать чітко один за одним, то це означає, що дитина чогось потребує. Адже маленька дитина не може пояснити свої потреби. Тому вона почувається безпорадною і, щоб висловити своє розчарування, часом починає плакати.

Як упоратися з дитячими істериками? Головне – зберігати спокій. Тільки так можна вирішити вказану проблему.

Малеча плаче через тривогу чи напруження За словами вчених, коли дитина стає роздратованою, її мозковий центр страху стимулює групу нейронів, які посилають сигнали до серця і голосових зв’язок через блукаючий нерв. Натомість це підсилює плач немовляти, а також скорочує перерву між схлипуваннями. Також цей блукаючий нерв через напруження може підвищувати частоту серцевих скорочень у дитини та прискорити її дихання. Мозок дорослих може робити довгі зупинки між криками – так зване мовчання. Але це не означає, що все так погано.

Чому батьки не в силі ігнорувати плач малечі Коли "наполегливий" крик малечі потрапляє у вухо дорослої людини, він активує тривогу, спрямовуючи увагу батьків на дитину. Потім гормон допамін потрапляє в середній мозок, що спонукає дорослих наблизитися до малюка.

І вже після проходження сигналів через частини мозку, які відповідають за емпатію та емоції, у батьків з’являється прагнення заспокоїти дитину та зупинити її крики.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ну кто, кто, освободил Украину - конечно ОУН и УПА и групенфюрер СС Р.Шухевич! Ну а с чего вы думуваете был переименован проспект Ватутина в проспект эсэсовца Шухевича? Ну вот вы и ответили. Ищо там и Бандера бул тоже, кого-то там, от чего там освободил чи вбил. Хлавное - Сало не уронил? А вы тут вопрошаете чаму еврей Зеля не сказал про счастливые годы внешнего немецкого управления Украиной. Наивные вы!
Весёлый Роджер
Шмуля, твоя беда, что ты до сих пор считаешь, шо перед селюками необразованными на колхозном стане выступаешь! Тупой и примитивный твой наезд на меня не выдерживает никакой критики! У тебя нет ни фактов, ни даже умных доводов, а тильки щирое штампованное пиндосное гивно! Ну не работает сейчас ВОНО!!! Эй Шмяля Сруля - ты гивно!
Я
Ожидаемо и прогнозируемо. Очередное дно.
Елена
Волка бояться,в лес не ходить.
е
Елена, читай и просвещайся.. ВОТ тебе ОЧЕРЕДНОЕ доказательство БРЕДА что ты тут несёшь....
е
уважаемая, вы ж видите, как ее корежит от того что ей ЕЕ собственные слова преподносят, а мозгов вести себя иначе не хватает...
Луна -2
Знаешь есть такое правило- относись к людям так, как хочешь, чтобы они относились к тебе Не можешь отнестись к Роджеру и товарищу Е. объективно ,то,тогда лучше промолчи - будешь казаться умнее,чем писа ть здесь всякие гадости . Пиши и отвечай по существу статьи , высказывай свое мнение,но людей которых не знаешь. не оскорбляй,- ведь так ты нарвешься однажды на такой адекватный ответ,что стыдно будет самой.