Вчені розповіли, скільки іграшок потрібно дитині
Обществоnashamama.com09 мая 2021

Вчені розповіли, скільки іграшок потрібно дитині

Недавні дослідження вчених зі США показали, що дитині не потрібно купувати багато іграшок. Чим менше об’єктів для гри, тим краще розвивається дитяча уява і фантазія, просторове і творче мислення, креативність і навіть інтелект. Купа іграшок несе проблеми у розвитку та вихованні, спілкуванні, особистісному сприйнятті світу і так далі. Давайте розберемося, скільки іграшок дитині треба насправді.

У США був проведений експеримент, в якому брало участь 36 дітей 1,5-2,5 років. Дев’ять з них були хлопчики і 27 дівчаток. Малюків розділили на дві групи. В одній перед кожним малюком викладали по чотири іграшки, в іншій – по 16. І давали дітям пограти півгодини.

При спостереженні за грою вчені відзначили, що невелике число об’єктів робить гру більш якісною, цікавою і креативною. Дитина тривалий період грала з кожним предметом, де останній утримував увагу малюка. Він придумував ігрові сценарії, включав уяву і фантазію. Гра ставала складною і насиченою.

Коли ж кімнату завалили іграшками, діти швидко переходили від одного предмета до іншого. Вони цікавилися об’єктами поверхнево, не придумували сюжети і розвиток, не включали уяву. Таким чином, малюки з меншою кількістю іграшок ростуть більш творчими та різнобічними.

Чому багато іграшок – це погано Занадто багато іграшок перевантажує малюка. Йому важко зосередитися на конкретній грі і приділяти увагу чомусь одному. Малюк хоче розглянути і використовувати кожен об’єкт, він не знає за що братися, тому увага розсіюється, а дитина втомлюється за короткий час, не може сфокусуватися на одному предметі і зайняти себе самостійно.

Достаток іграшок заважає розвитку творчих здібностей і мислення. Крім того, дитина швидко звикає, що йому постійно купують різні іграшки і те, що він хоче. Він стає примхливим і не розуміє, чому батьки не купують йому бажану річ.

Коли батьки відмовляються купувати дитині, що він хоче, це вчить дитину справлятися з обмеженнями. Він стає гнучким і думає наперед. Головне, пояснити дитині, чому в даний момент ви не можете або не хочете придбати цю річ. Використовуйте метод взаємозамінності. Наприклад, ми купимо тобі нову ляльку, якщо приберемо дві старі.

Дитина серед великої кількості іграшок відчуває себе не суб’єктом, а об’єктом гри. Вона не грає, не розважається і нічого не пізнає. А хоче, щоб іграшки розважали її. Малюк не отримує справжнє задоволення від гри.

Якщо у малюка дуже багато іграшок, він не може вибрати ту саму улюблену. Коли ламається одна машинка, дитина не засмутиться. Адже у нього їх ще 15. Психологи вважають, що у дитини обов’язково повинна бути улюблена іграшка. Це виховує у дітей почуття прихильності, уміння цінувати і берегти те, що є.

Ну і наостанок, кому сподобається постійно прибирати купу іграшок? Регулярно витирати пил з безлічі дрібних предметів, прати плюшевих звірят, розкладати речі по місцях – сумнівне задоволення. Тим більше, що дітки люблять розкидати предмети. Так задумайтеся, чи потрібно купувати дитині двадцяту ляльку або машинку.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Да ,мне зачем данные ЦРУ , наверняка официальные есть,а что голодали люди?да? Врёшь как всегда, сколько хлеба и продуктов выкидывали в мусорные баки?полно,коты бомжи жирные помню как свиньи были на мусорке жили, будешь тут сказки рассказывать,и яца и рыбу недоеденные сколько выкидывали,полно, тоже мне , врёшь ведь врёшь,ведь падло знаешь что я правду пишу и врёшь уёбок, молодые наслушавшись такой твари как ты и вправду поверят,кто забыл,а кто помнит что как было и никто, слышишь падаль не голодал даже близко,с семидесятых годов что я точно помню,не было такого, только студенты что пропивали свои стипендии и конченные алкаши,и то бутылку пустую сдали ,две,хлеб на них и молоко купили легко,ведь так было?так,а что золотовалютные резервы,твой Горбачев с тварью Рыжковым всё и просрали, Нобелевскую премию просто так не дают, врёшь ведь падло, врёшь,как сивый мерин.гнида.
Елена
Ты не понимаешь придурок когда утрируют, говорят не с точностью,а в смысле, ухудшая или улучшая реальность,дебил.
Елена
Я тебе что раз писала,что смерти я не боюсь, веришь или нет, твоё дело,но это правда.
Елена
Шож ты хочешь,от одной пэрэмогы, идут до второй,вот и результат,дураки совершенствуются в своей дурости,аки Роджер
Игбун Хохлов
Я уже сомневаюсь, что Климкин был самым дебильным дебилом из всех дебилов. Оказывается, есть еще более дебильные дебилы.
Весёлый Роджер
А это самое время, сожравшие всех ёжиков та бобров и выпившие ПОЧТИ весь стекломой - клятые, ну те, що пид санкциями, тильки на экспорте цукирок всяких, шоколада тай мороженного заработали у прошлом року бильше 2.2 лярда зэлэни! Даже ваши паны пиндосы, стали того москальского мороженного закупать у ЧЕТЫРЕ раза бильше. А вас своих холопов, заставляют санкции вводить! А по зерну, вААЩЕ сказка, вышибли щеникакнывмырлых почти со всех рынков, последним пал саудитовский, продали всяких агро на 34 лярда зелени, шо бильше, чем за оружие и почти вплотную приблизилось до заработков от продажи ГСМов. Ось воно як панове эуропейцы! Нет, вы стрибайте, стрибайте - можливо ни хрена не получите, так хоть согреетесь! ВЫ там хлавное - Сало не роняйте, для хероев - убийц детей него ховайте!
Весёлый Роджер
Ты Шмуля, как всегда путаешь СМЕЛОСТЬ с нахальством и наглостью! Вот этого точно щирюкам нахрапистым не занимать, а вот со смелостью у них вечная беда! Чаму, а то що в огороде лебеда! Да! Вот даже Шмуля у тебя, на скики вопросов ты ссышь тут отвечать! А почему-то думоваешь, шо Россию обсерать - цэ смело, ну типа как ты написал, что там всего ТРИ завода осталось, а вот про нациков слово сказать, так ... то надо молчать! Разве не так? пердун ссыкливый ты и мудак!