Вчені розвіяли міф про те, що підліткам краще дати спробувати алкоголь при батьках
Обществоwww.unian.ua14 августа 2020

Вчені розвіяли міф про те, що підліткам краще дати спробувати алкоголь при батьках

Надання батьками алкоголю призводило до підвищеного ризику запою і негативного впливу через рік у порівнянні з відсутністю алкоголю в меню підлітків.

У новому звіті Національного дослідницького центру з наркотиків і алкоголю Австралії, не було виявлено жодних доказів того, що вживання алкоголю підлітками в невеликих кількостях при батьках, дозволяє уникнути шкоди від алкоголю в подальшому.

Провідний автор дослідження, Олександра Ейкен, зазначає: «Хоча багато батьків можуть давати своїм неповнолітнім дітям алкоголь в невеликих кількостях, прагнучи понизити шкоду від подальшого вживання, результати показують, що пропозиція алкоголю сприяє ризику несприятливих наслідків», передає medikforum. Для дослідження використовувалися дані групи з 1,9 тис. підлітків та їхніх батьків, за якими стежили протягом семи років. «Надання батьками алкоголю призводило до підвищеного ризику запою і негативного впливу через рік у порівнянні з відсутністю алкоголю в меню підлітків. У міру збільшення кількості пропонованого алкоголю, збільшувався і ризик несприятливих наслідків », - підкреслює Ейкен.

Написать комментарий