Вчені: Скарги інших людей погіршують роботу мозку співрозмовника
Обществоcikavosti.com18 февраля 2020

Вчені: Скарги інших людей погіршують роботу мозку співрозмовника

Багато людей не можуть терпіти, коли оточуючі починають розповідати їм про негативні і неприємні ситуації у житті. Британські вчені довели, що скарги інших людей погіршують роботу мозку співрозмовника. За словами експертів, головний орган людини схожий на м’яз, тому при позитивній активності він «прокачується», а при негативній – «послаблюється». За словами підприємця Тревора Блейка, якщо протягом півгодини слухати негативні судження і ниття співрозмовника, то гіпокамп мозку починає втрачати нейрони, які несуть відповідальність за прийняття рішень. Мова йде про людей, які скаржаться на життя, але не намагаються знайти вихід з прикрої ситуації. Для захисту мозку від негативу співрозмовника вчені радять використовувати кілька простих правил. По-перше, потрібно по можливості уникати спілкування з хронічними скигліями. Якщо це неможливо, то потрібно поцікавитися, як людина планує вирішувати проблему. Як показує практика, співрозмовник одразу припинить скарги, оскільки у нього немає наміру шукати якісь виходи. Також можна скористатися уявним захистом. Наприклад, коли скиглій починає скаржитися на життя, уявити, що опинилися на безлюдному острові. Можна кивати і посміхатися, а самому подумки уявляти себе на шикарному пляжі

1 комментарий

Написать комментарий
  • Виктор
    18 февраля 2020
    Умник ! Сколько вырезали человек в Батурине ????
    Ответить
💬 Последние комментарии
Ил 2
Обсератель НК , усмотритель разумности, теперь ещё дорожитель. Петруха ты совсем ё-нулся башкой . Ты извратитель разумности, о чём тебе многие пишут, но до тебя не доходит, поскольку разумности у тебя няма.
Ил 2
Дурнесеньий какол, то я ж не по мужикам, це видать твiй профiль - пi.дуй до Ляшка.
Ил 2
Петрухааа!!! Ты извратитель разумностиии!!!
вера
Здоровья вам...
гость
Профэссор, выс уже вычислили. Пусть даже прокси Вас не спасет.
гость
Петруня, скажи, может на ukr.net переползешь. Шо ж ты тут одно и то же пишешь. Вчы мову, и уперэд!
Весёлый Роджер
И про углубление и каналы и аналы он также писал, было такое: «Елена 14 сентября 2019 Беломорканал, нет Черноморканал, будет обслуживать и шестой флот США и седбмой и Британский королевский флоты…» … а тут Шмуля раз и вышел к морячкам в своих кружевных труселях – Здаровеньки пан негр, хау дую ду – почеши мою ..зду! И взревёт усими ОДНИМ моторами крейсер «Украина» у Мыколаеве и пойдёт вин по волнам возвращать щиросвидомый Крым у клятых москалив! И тильки эхо над волнами - Паны нищеброды - Сало не уронили?