Обществоlux.fmOct 3

Вчені сказали, що найкраще за все рятує від сумних думок

nk_hauz/-miey5t9xhsrfaczpga1.jpg

Осінь – це період сірого неба, дощів та сумних думок. Саме тому нове дослідження португальських вчених є таким актуальним, бо вони знайшли відповідь на питання про те, що найкраще за все рятує від меланхолії та депресивних роздумів.

Експерти слідкували за станом здоров’я більше 32 тисяч людей з різних країн Європи з 2011 по 2015 роки, щоб з’ясувати – які фактори впливають на їхній психологічний стан.

Виявилося, що люди, які вели активний спосіб життя та хоча б один раз на тиждень займалися спортом мають більше шансів не впасти в осінню хандру. До речі, цей метод позитивно впливає на ментальне здоров’я обох статей.

При цьому, ефект від енергійної активності (біг, фізичні вправи, тощо) та середньої (піші прогулянки, садівництво, прибирання) однаковий.

Автори цієї наукової роботи дійшли висновку, що активний спосіб життя зменшує ймовірність появи депресивних настроїв та може виступати в якості профілактики, які вбереже тебе від смутку на довгі роки.

💬 Последние комментарии
е
Тищенко не твой брат?? он тут тоже недавно подобную чушь нес... про сало по 50, и говядину по 40-60 грн и даже за 20 он ее типа покупал на Бесарабке))))
е
ха, зеркало дать?)))) т.е. по ТВОИМ словам ты одинокая и НИКОМУ не нужная?)))
е
пока что ВСЕ видят что ТЕБЯ интересуют тут ТОЛЬКО события 20-100 летней давности, а но то КАК живет страна сейчас тебе мягко говоря НАПЛЕВАТЬ...впрочем как и на людей, населяющих ее..
Елена
Жадный и подлый и завистливый ты, ты козлоослик и не одинока,чтобы было понятно,и не 70 лет и всё что написал неправда.
Елена
Можно быть среди людей как в пустыне, одиноким и никому не нужым,чего он уделяет интернету столько времени?
Елена
А мы живём не только прошлым,а и настоящим,шо нравится система где человек человеку роджер?шо то я не удивлюсь в отношении тебя.
Елена
Сахар можно и за а та23.30 грн/кгкупить,олию за 50 грн/до итр,хлеб 12.70 за 800гр., Америка с нами!а с Роджером скрынька, Роджер дывысь вкрадуть её,шож ты будешь делать?хе.
Авторские статьи