Вчені виявили, що любов до чаю або кави обумовлена генами людини
Обществоaspekty.net14 марта 2020

Вчені виявили, що любов до чаю або кави обумовлена генами людини

Люди обирають, який напій вжити вранці, під дією генів.

Гени визначають той напій, який людина вживає вранці для додання бадьорості. Хтось обирає чай, а хтось — каву під впливом ДНК, інформує Ukr.Media.

Усе людство можна умовно поділити на любителів кави та чаю. Вчені з Riken Center for Integrative Medical Sciences і Університету Осакі у Японії вирішили з’ясувати, чи існують якісь генетичні зв’язки з уподобанням цих напоїв. Для цього вони вивчили генетичну інформацію і харчові уподобання понад 160 тисяч жителів Японії. Результати цього дослідження опубліковані у журналі Nature Human Behavior. Воно продемонструвало наявність 13 харчових уподобань, включаючи вживання алкоголю, вибір напоїв і їжі, які пов’язані з певним набором генів. Деякі з цих асоціацій збільшували ймовірність хвороб на зразок раку і діабету.

Їжа багато в чому визначає здоров’я людини, але тепер доведено, що гени людини визначають її вибір у їжі. Геномні дослідження зазвичай проводяться для пошуку специфічних генетичних варіацій, пов’язаних з підвищеним ризиком тих чи інших хвороб. Наприклад, 1 000 осіб групують разом для того, щоб визначити, як варіації або зміни у їх ДНК можуть бути використані для передбачення розвитку різного роду недуг. Тепер дослідники проаналізували наявність цих варіацій і вибір їжі.

Були встановлені розбіжності у ДНК, що впливають на любов людини до чаю або кави. Ці гени посилювали сприйняття певних смаків, що впливало на формування харчових уподобань. Деякі гени впливали на потяг людини до гіркого смаку, і тому вона найчастіше обирала тофу. А за відсутності цих варіантів вживала менше алкоголю або взагалі не пила. У любителів риби та овочів були генетичні варіанти, які роблять їх більш чутливими до смаку унамі.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ера
ты пишешь...;"да я не був николи xoxлом! Пока на интеллект не жалуюсь!"....ДВУМЯ ПРЕДЛОЖЕНИЯМИ...показал свой интеллект...
ера
луночка и тебе приходится обьяснить...неужели не додумаетесь...что Этой "речивкой" Елен злила вас...ну говорит...и говорит....Она чувствовала,что это вас ...бесит...ну она и рада была стараться...спасибо сейчас поменяла свою "изюменку"...
ера
знаешь...веселенький...иногда...плакать хочется от комментов твоих...и откуда столько...человеко-ненависнечества?...мы ж не виноваты, что тебя там...кто-то...где-то...обидели ..и ты поэтому злишся на всю...Ивановску...
Игбун Хохлов
Хороший закон. Нужно хохлам перенять. Только обязать перекрасить все машины в жовто-блакытный колир. Цэ будЭ дужэ патриотычно.
Игбун Хохлов
Из рапорта Польского гетмана Жолневского королю Сигизмунду III о подавлении восстания Наливайко (1596г): Żołnierze, a najwięcej piechota węgierska i ukraincy, będąc na nich roziątrzeni, nie tylko swe rzeczy, ale у ich własne im powydzierali у pobili ich do kilkudziesiąt, czego się obronie żadnym sposobem między ludźmi roziuszonemi nie mogło, choc z wszelką pracą у staraniem z panami rotmistrzami zabiegałem temu. Жолнеры, а особенно венгерская пехота и украинцы, будучи разъяренными на них, не только отняли у них свое имущество, но и их собственное, и убили несколько десятков человек; сдержать этих разъяренных нельзя было никаким способом, хотя я с панами ротмистрами и пытался сделать это всеми силами и способами." Вот так. Жолневский называет украинцами не малороссийских казаков, а свою пехоту, набранную из отстойного быдла, которое отличалось великим героизмом, воюя с женщинами и детьми. Исторический факт.
а шо так можно было
пошли бы нахер натовцы херовы
Игбун Хохлов
Еще раз повторяю: быдло это не национальность. Даже малоросы не национальность. Это те же русские, но которые оказались в составе Польши. Чисто церковно-территориальное деление. Украинцами и быдлом поляки называли своих холопов разных национальностей. А потом жиды придумали мифическую "украину", чтобы людей легче грабить было. И продолжают заниматься этим по сей день. Все ярые украинизаторы были жидами. И так будет продолжаться до тех пор, пока люди не поймут, что они русские, а не какие-то мифические укры.