Обществоvgoru.org25 авг.

Вчені з США опублікували звіт про небезпеку електронних сигарет

Дослідники з Міністерства охорони здоров’я США опублікували звіт, згідно з яким у вейперів все частіше трапляються неврологічні порушення.

Деякі користувачі вважають, що вейпи або електронні сигарети набагато безпечніше звичайних сигарет, а безнікотинові їх варіанти нібито взагалі не шкодять здоров’ю. Але, насправді, у світі існує ще дуже мало клінічних досліджень, які могли б підтвердити або спростувати безпеку вейпінга у довгостроковій перспективі. Днями Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів CША опублікувало статистику, яка підтверджує небезпеку електронних сигарет для організму людини. Як пише Medical Express, Міністерство охорони здоров’я США зафіксувало 118 випадків припадків серед користувачів електронних сигарет. Всього, в період з 2010-го по 2019-й медики повідомили про 127 випадків неврологічних припадків у вейперів. В Управлінні з санітарного нагляду не заявили про будь-яку певну марку вапорайзерів або наповнень для них, які пов’язані з припадками у пацієнтів. Проте, експерти з США висловили свою стурбованість через масове використання електронних сигарет та їх можливий зв’язк зі збільшенням кількості припадків та інших неврологічних порушень. Зараз в американському Міністерстві охорони здоров’я планують зібрати більше інформації про користувачів вейпів і опитувати пацієнтів, у яких траплялися припадки, чи вони курять електронні сигарети. Крім цього, медики попросять пацієнтів-вейперів повідомляти про проблеми зі здоров’ям, які пов’язані з цією шкідливою звичкою. Фахівці будуть збирати дані про виробників електронних сигарет, бренди, моделі, серійні номери, рідини, і навіть про те, хто їх продає.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Я одного не понимаю, а шо не оруть - "Овощь созрел!" Чаму не по форме одеты - не у кружевных як у Шмули труселях? И никто не скакал? А ... ну да понимаю ... - Хoxлу не платють, xoxoл - Не скачет!
Весёлый Роджер
Какой ты Шмуля на фуй житель Украины, если не можешь правильно написать слово - ПИДСРАЧНИК! Тот НеЕлен спецом ошибся, а ты МУДАК повторил! Здорово он тебя пидловил! Давай спивати Шмуля, влада меняется.... "Як я сиду на пидсрачник, та як зроблю писню, Щобы зараз уси рагули на гилях повисли!(С)"
Весёлый Роджер
Так ты же Шмуля него у дупу себе засунул - ты же склеротик сам об этом писал! Это ВСЕ тут уже прочитали! Ну ты и ТП+ДБ!!!
Весёлый Роджер
Шмуля - это ТВАРЬ дрестливая и брехливая! Никуда он НИКОГДА не пойдёт! Кац же предлагал всегда сдаться! Кроме как с рассейским флагом, перед домом, та распевать будет "Союз нерушимый..." Такая вот эта жидярская вороватая гнида!
Весёлый Роджер
Помнится как на майдане орали - вот мол придут к нам пиндосы и отменят или сделают минимальные ВСЕ налоги для ФОПовцев! Вот же мудаки наивные! Ну що здобыли бизснес вид рагулей та жидив? Нас_какались....
Весёлый Роджер
ВСЕМ молчать!!! Тут ругаться и матюгаться может тильки дупоизранный пархатый Шмуля Писдунович! Него дупу паны пиндосы избрали та за гроши него отэбали! И не спорьте с ним!!! Бо Шмуля всегда Прав, даже коди и НЕ Прав! «Елена – 11 сентября 2020 - Нахую тебя крутить будут как на карусели и не тебе вафельному батончику чужой спермы ротяку рабочую,с дырявым рабочим очком на меня нехорошие слова говорить ,иначе ебало таки накрошат,от души и со всей злости,и не спрятаться тебе не скрыться под своим прокси?ты понял недоебаный?» «АлХимик -25 января 2019- Чи идиотка, чи просто непроходимая дура. И одно говно вместо мозгов. Да-да, правильно, это ты Елена.»
Елена
Подсрачники любит Роджер,ему нравятся эти ролевые игры, извращенец хренов,он этим на кофе в Париже зарабатывает.хе.