Вчені з'ясували, що чим більше сну у людини, тим вище її зарплата
Обществоwww.unian.ua08 ноября 2019

Вчені з'ясували, що чим більше сну у людини, тим вище її зарплата

Дослідники зі США виявили, що ті, хто сплять всього на годину довше протягом тижня, в середньому заробляють на 4,9% більше за своїх колег. Всім відомо, що настрій, самопочуття і здоров'я пов'язані з кількістю сну. Сон також впливає на рівень добробуту, з'ясували вчені. Дослідники зі США виявили, що ті, хто сплять всього на одну годину довше протягом тижня, в середньому заробляють на 4,9% більше за своїх колег, хто виконує ту саму роботу, повідомляє Бі-бі-сі. Є багато теорій, чому так відбувається, але основна полягає в тому, що добре відпочилі працівники більш продуктивні, цитує New York Times Метью Гібсона, економіста з коледжу Вільямса в штаті Массачусетс. Якщо люди приходять на роботу після гарного сну, то вони і відчувають себе краще, і краще працюють, сказав Джеффрі Шредер, один з авторів американського дослідження про зв'язок між сном і доходами. Звичайно, не все так просто. Якщо ви будете пізно вставати і спізнюватися на роботу, то ваш роботодавець навряд чи буде цим задоволений, що в результаті може вплинути на зарплату. З іншого боку, недосип призводить до стресу, а всім відомо, що стрес знижує продуктивність. Сон багато в чому контролюється циркадними ритмами, які також називають біологічним годинником. Більшість людей прокидається приблизно в один і той же час, оскільки всім треба йти на роботу, в школу і так далі. Але засинають люди в різний час, в залежності від часу заходу сонця. Вчені вирішили розглянути поведінку і доходи американців, які живуть в одному часовому поясі. З'ясувалося, що ті, хто живе в східній частині одного часового поясу, лягають спати приблизно на годину раніше тих, хто живе в західній частині, і, відповідно, сплять трохи довше. Ці ж люди заробляють більше, ніж ті, хто робить ту ж роботу, але, в порівнянні з тими, хто живе на сході і недосипає. Дослідження також показують, що ті, хто сплять всього по шість годин на добу протягом двох тижнів, демонструють ті ж результати, що і люди, які взагалі не спали по дві доби поспіль. Деякі компанії також зауважили вплив сну на продуктивність. Google, Facebook і деякі інші великі компанії надають співробітникам місця, де ті можуть недовго поспати під час робочого дня. Причому подібні заходи вживаються аж ніяк не з альтруїзму, а лише тому, що відпочилі люди працюють краще, навіть якщо вони вирішили подрімати на роботі всього лише півгодини.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Америка нам поможет,а что вы не знаете,чем выше спрос ,тем выше цена.
Елена
А ты козлоослик,соси негиднисть,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Весёлый Роджер
«Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» «Елена -14 августа 2020- Америка нам поможет,у неё грошей много.Слава Америке! ..."
Весёлый Роджер
« …не прячьте ваши денежки по полкам и углам, не прячьте ваши денежки – заройте в землю дэ, та у поле, у поле, у поле чудес, в стране дураков! та у поле, у поле, у поле чудес, в стране дураков!» Как поправить своё материальное положение - … если в полночь зарыть свою пенсию и сказать: «… не, не так, не Крэкс, Фэкс, Сэкс,», а «Сало уронили - .лядь хероям мало!» То к утру, вам пенсия ужо не будет нужна, там куда вас утащат держирожи хунты – будет вам похлёбка. Ну во всяком случае, пока она там ещё есть….
Весёлый Роджер
Да таки точно Юрий, это наш запор-заднемотор, он сразу от спячки просыпается, как только Р.Ищенко с А.Роджерсом тут появляются. Единственно, для меня всё загадка, никто его идиота и анархиста русофоба не читает, его портянками … подтирают, но один хрен, ему не лень!!! строчить такую тягомотную ахинею тут почти каждый день. Это, как правило, у шизоидных лиц бывает, для них цель - юбер алес! Тем более, сейчас осень, их просто распирает, вылить своё дерьмо, с криком, вы шо меня забыли – таки вот оно!
Весёлый Роджер
Пидтримаю тоби! Гидность сосать рагулЯм!
Весёлый Роджер
Тааак, а как это вы здесь баба ера, вы же попрощались навсегда с этим сайтом? Или это не вы були? Вы меняли свой ник на Вера?
Авторские статьи