Вчені з'ясували, скільки друзів потрібно людині для щастя

13.08.2019 18:46 www.unian.ua
Дослідження показують, що найбільше задоволення від спілкування відчувають ті, у кого 4-5 близьких друзів та 1-2 — найкращих.

Психологи назвали кілька стадій дружби і розповіли, скільки друзів в нормі буває у людини. Вони виділили такі рівні прихильності, передає Cosmo: 1. Знайомі, приятелі Люди, яких тобі приємно бачити, з ними можна підтримувати бесіду, але особливого бажання спілкуватися у вас немає.

2. Друзі мимоволі Це такі люди, з якими ти спілкуєшся регулярно, але недостатньо тісно. Наприклад, у вас спільне хобі або чат на певну тему. Без головної точки дотику ви, можливо, не спілкувалися б зовсім. Такими друзями часто стають у віртуальному просторі після пари років спілкування. 3. Близькі друзі Наступний рівень. Вам цікаво зустрічатися, спілкуватися на різні теми, ви багато що один про одного знаєте. До таких друзів можна прийти зі своєю бідою або секретом. 4. Найкращі друзі Тут не потрібно нічого пояснювати: спорідненість душ і повна впевненість у тому, що ці люди не зрадять. Вони залишаються поруч у будь-яких життєвих ситуаціях. І скільки друзів потрібно? Дослідження показують, що найбільше задоволення від спілкування відчувають ті, у кого 4-5 близьких друзів і 1-2 — найкращих. Це не є зобов'язання і навіть не рекомендація, тому що заводити близьких друзів на замовлення неможливо.


Комментарии

Добавить комментарий