Обществоglavred.info2 нояб.

Вчені з'ясували, як недосип б'є по здатності працювати

nk_hauz/-ml6j6ibkmvzhguujs0o.jpg

Сучасний ритм життя часто відрізняється тим, що люди економлять час і нормально не висипаються. Американські вчені вирішили провести науковий експеримент, який зміг би показати ідеальну кількість годин сну.

Результати дослідження були опубліковані у спеціалізованому виданні Scientific American. Виявилося, що неможливо ефективно виконувати роботу в тому випадку, якщо люди сплять занадто мало.

За словами вчених, сон менше, ніж сім годин за день, вкрай негативно позначається на якості розумової діяльності та знижує концентрацію уваги.

Вчені встановили, що фахівець, який не виспався, регулярно допускає помилки, страждає від неуважності та часто виконує дії автоматично ‒ без обдумування.

Автори дослідження стверджують, що людям варто спати більше, ніж вони звикли.

Для поліпшення якості вчені нагадали про прості правила:

- у приміщенні має бути чисте свіже повітря;

- оптимальна температура - не вище 17 градусів;

- постільні приналежності та піжама повинні бути з натуральних матеріалів;

- останній прийом їжі варто проводити як мінімум за три години до відходу до сну.

💬 Последние комментарии
Гость
Опять еврей.
Елена
Вы их лучше разместите на лини разграничения с ДНР и ЛНР, посмотрим как им там понравится.
А.Кашпировский
Лена, сходи к доктору. Тебе уже писали - ты застряла в 90-х и пишешь о том чего давно уже нет. Ты просто тупая, а умственное развитие у тебя остановилось лет в 16-17, потому ты тут вечно ноешь про "младую и красивую". Проснись уже, дура, это было лет 40 назад, а ты пишешь одну и ту же чепуху по пять раз в месяц, а то и в неделю. Раз есть время на херню - просто полазь в интернете и посмотри, там кроме нефти много чего нового. Тебя что-то на Ельцине и Чубайсе заклинило, очнись уже - Ельцин давно умер. Ты пишешь чушь и постоянно выставляет себя тупой маразматичкой. Давай уже к доктору, давно пора
Весёлый Роджер
Уже желающие страны выстроились в очередь по росту - пыдти воювати за своих щирых холуёв!!! Особливо им понравилась идея, що не xoxлота трусливая буде впереди биться з москалями, а сами паны! Як же цэ по щироxoxляче!!! Як там, про москальский танк ы хероя Опанаса, що всрался не з переляку, бо вид лютой ненависти до москалей! С.Семенченко - бежавшему сракой уперёд на москалей - Сала херою!
Весёлый Роджер
«Елена – 4 ноября 2020 - … И дупой и пыхвой тоже работают …опыта наберутся,знаний и будет в Украине современные и обученные кадры…,»
Весёлый Роджер
Ну как ТВАРЬ брехливая, шлюха ты орально-анальная и сраколиз вечный Шмуля Сруля, поведуй нам, таки сколько Союз поставлял машин, станков и др. высокотехнологичного оборудования??? Только не надо тут пиСдить про страны СЭВ и Африки и др. третьего Мира. Давай тварь, начинай... Шо там, дэ гивнястый твой язык, вже у сраке, як у поханой продажной собаки?
Весёлый Роджер
Луночка!!! вот она разгадка, чаму у "еры" буквы так скакали, это её так на кровати ласкали! :-)))