Вчені з’ясували, як викликати симпатію у немовлят
Обществоaspekty.net07 сентября 2020

Вчені з’ясували, як викликати симпатію у немовлят

Деколи люди губляться, коли доводиться контактувати з маленькими дітьми друзів або родичів.

Дорослі інколи розгублюються, коли їм доводиться мати справу з маленькими дітьми. Що робити, коли на тебе дивиться дитина, яка і говорити-то не вміє, і те, що ви скажете, не зрозуміє? В результаті хтось інстинктивно або випадково знаходить вірний контакт з немовлятами — в його присутності вони веселішають і починають посміхатися, інший, навпаки, як не намагається, але викликає у маляток тільки сльози, інформує Ukr.Media.

Вчені з Лундського університету у Швеції розгадали секрет харизми, яка так подобається дітям. Все дуже просто: потрібно наслідувати міміці і діям малюка, простіше кажучи, мавпувати. Саме така гра в передражнювання викликає у дітей від шести місяців позитивну реакцію. Такого дорослого вони сприймають, як доброзичливого — починають посміхатися і мавпують у відповідь.

Щоб з’ясувати, яку поведінку найбільше всього схвалюють маленькі діти, фахівці поставили цікавий експеримент. Одна з дослідниць, Габріела-Аліна Саучук, спілкувалася з немовлятами чотирма різними способами. Перший: наслідувала усе, що робили діти. Другий: наслідувала тільки жести, але не міміку. Третій: довільно реагувала на дії дітей. Четвертий: вела себе, як батько — намагалася зрозуміти, що дитина хоче, що їй потрібно, і робила це.

В результаті фахівці виявили, що діти посміхаються довше і намагаються підходити і «спілкуватися» з дорослим, якщо він ретельно імітує їх жести і міміку. Під час експерименту, було багато кумедних випадків. Наприклад, коли один з малюків вдарив по столу, а дослідниця повторила цю дію точнісінько, дитина вдарила по столу ще кілька разів, уважно спостерігаючи за тим, що дослідниця зробить тепер.

Імітація дій маленьких дітей — ефективний спосіб зацікавити їх і налагодити контакт. Матері були дуже здивовані, побачивши, як їхні діти весело беруть участь в імітаційних іграх. Це було досить цікаво, — поділилася враженнями від експерименту Габріела-Аліна Саучук.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
русский пропагандон
да подожди еще не вечер -до выборов, а там посмотрим..Смеётся тот. и хорошо смеется тот, кто последний
Весёлый Роджер
Як тоби мавпёнок тыркнуло, писли смокчевания члена Бандеры! В каком ты экстазе, лучше чем от экстази. Ну ты поскачи, поскачи - тебе полегчает....
Весёлый Роджер
Привет "е". А шо нима тут Шмули_Елены? Такая важная тема про его коханю Амэрыку, а он раз и слинял, эта "пЫдарасина хуесосная и жопадающая вафлеглотина, не знающая ничего, сидит в своём свинарнике и не отсвечивает,гнида". А может в Америке ужо ежей стали жрать, чи Теслу з картону гнать? Чи пожары голографией у Холивуде снимать? А ведь осталось 9 дней и звезда его мечте!!!
Весёлый Роджер
Гы-Гы - долбоЭб портяночный, жертва поноса, дуповысерышь... Ну не умеешь ..., ну не мучай ...! Прапор херов, кирзовый, в блогеры он полез!
Весёлый Роджер
Ну что сказать - Не уставай, Давай, дерзай, жги сердцем пламенным металл...
Весёлый Роджер
На Украине, як у пиндосной колонии, должно быть УСЁ як у коханной Амэрыке! А мабуть и выше! Гэть москальскую ванцину - ждите пиндосную! Смокчим уси член Бандеры – як антиковидную цукирку! Сала майданутым скакунам - Амэрыка з вами, з мудаками! Сала пропахандонам хунты!
е
Ну что Елена? Америка впереди всех..по темпам чтоб сдохнуть..