Вчені з'ясували, що викликає залежність від сексу
Обществоglavred.info19 ноября 2020

Вчені з'ясували, що викликає залежність від сексу

Виявляється, тяга до безладного сексу обумовлена чисто фізіологічними причинами.

Виявляється, тяга до безладного сексу обумовлена чисто фізіологічними причинами.

Надлишок гормону окситоцину в багатьох випадках призводить до гіперсексуальної поведінки та безладним статевих зв'язків.

Про це стверджують шведські вчені з відділення нейробіології Уппсальського університету. Вони стверджують, що гіперсексуальний розлад зачіпає 3-6% населення Швеції.

Вчені вирішили дослідити епігенетичні механізми, які лежать в основі гіперсексуального розладу. Спершу вони взяли зразки крові у пацієнтів з таким діагнозом і у людей, які не страждають від цього порушення, і порівняли рівні активності генів.

Дослідники виявили, що у людей з надактивним статевим потягом знижена активність генів, що контролюють виробництво окситоцину. А це призводить до надлишку цього гормону.

До слова, станом на 2020 року, надактивний статевий потяг визнається Всесвітньою організацією охорони здоров'я як розлад, пов'язаний з сексуальною поведінкою. Його симптоми:

  • нав'язливі думки про секс;
  • примус до статевих актів;
  • втрата контролю;
  • сексуальні звички, які несуть потенційні проблеми.

Секс і хвороби - що було раніше:

  1. Уролог Вольфганг Бюманн розповів про те, який побічний ефект викликає популярний засіб для потенції - Віагра.
  2. До того Уролог Олександр Костирко заявляв-стреси і спосіб життя часто залишають свій відбиток на еректильній функції
  3. Медик навів кілька надійних способів, які допоможуть уникнути делікатних ситуацій і поліпшити потенцію без жодних препаратів.
Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Кошечка мурка
так вы ему напишите - В Хамерику...Может пожалеет вас, вышлет лишней капустки..Хотя известно, шо лишних денег не бывает ,,, но вдруг для вас он смилостивится. и даст вам цей миллион зелененьких фантиков))))
Кот Матроскин
Вот у ворюги Кролика Сени миллиард, а чернобыльцам два месяца гробовые не платят. Сеня, дай миллион!
Вера
завидуем тебе...ты можешь назвать имя Этой Площади...из-за дИкАмунизации мы ЕЕ зовем....МаНдАном...
е
Украина социальное государство вещала тут Елена... За последние семь лет выплаты на ребёнка сократились.. В чем "социальность" данного действа, прокомментируй, Елена....
Луна-2
Куля у лоба пролетела мимо лба . обещаний лучше не давать . Все равно, и зелень, и капусту, Очень любят кролики жевать... Обманув народец на Майдане Куля умотал куда подале....
е
Ага, вот только стоят эти игрушки в десятки раз меньше Примусов... Чем бы дитя не тешилось лишь бы не плакало и не материлось...
е
А это он для таких забывчивых как ты.. Это ж у тебя память как у рыбки гуппи.. Это ж ты им гордишься...и подобные тебе готовые страну продать с потрохами ради того чтоб дядя из Америки похлопал по плечу...