Вчений перевірив, чи здатні люди сприймати злість, смуток і посмішки крізь маски
Обществоcikavosti.com04 июня 2020

Вчений перевірив, чи здатні люди сприймати злість, смуток і посмішки крізь маски

Професор психології Клаус-Крістіан Карбон з Бамбергського Університету перевірив, чи здатні люди сприймати злість, смуток і посмішки крізь маски. Для того, щоб з’ясувати, чи впливає наявність маски на обличчі на сприйняття емоцій вчений провів експеримент із залученням 41 добровольця. Так, учасникам, у рамках даної роботи, демонстрували зображення 12 різних облич з відкритими і закритими масками, які висловлювали декілька емоцій: від злості і смутку до посмішок. Таким чином кожен учасник подивився близько 144 зображень. В результаті було встановлено, що люди погано сприймають емоції крізь маски. «Учасники дізнавалися емоції (під маскою), рідше і при цьому менше довіряли своєму сприйняттю. Але особливо цікаво те, що випробовувані показали характерні помилкові тлумачення емоцій», — поділився професор Карбон. Зокрема, багато людей брали вираз відрази при закритій масці за лють, тоді як обличчя, що виражають щастя, смуток і злість були сприйняті як спокійні

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
О Николаич
нерабам слава!! Майдану слава!! Усраини слава!!! ХЕРоям слава!!
та
Чекайте і в Україні таке буде , ще гірше
тояк
нефть дешевеет, а бензин в Украине подорожает? Дивны дела твои, Господи.
Весёлый Роджер
«Елена - 22 апреля 2020 - Я сама в том же духе и на такую тему как ты написал, столько разных политинформаций и всякой такой аги пропаганды столько провела,что и сама точно не скажу сколько..»
гость
Ну если имеется еще и совет наблюдательный тогда все понятно. Главное в зарплатах не обидеть себя любимых
яктовоно
Так, місцеві безробітні не хочуть збирати ягоди, а украинцы свin за очi едут рачкуваться на их делянках.Потому как нужда у них позлее, чем у латвийских безработных. Вот здобулы, так здобулы на революции гiдностi. А на заробiткi из-за вируса не поедешь на пана работать, у себя все предприятия разворовали-позакрывали. Но ничего. Главное - погромче "слава!" кричать, про хероев не забывать. Тодi зовсiм вiльними будуть. На полякiв, чи на прибалтiв: хочу працюю, хочу - нi. В дырявых, как кружева, труселях.
7
все дерьмо съехалось в куев есть такой грязный городишко на украине нечисти гнид и вонь