Вченим вдалося встановити зв’язок між новим досвідом і щастям
Обществоaspekty.net06 сентября 2020

Вченим вдалося встановити зв’язок між новим досвідом і щастям

Новий досвід і позитивні емоції здатні зробити людину більш здоровою.

Психолог з Університету Майамі Аарон Хеллер, співавтор наукового дослідження, матеріали якого опублікувало видання Nature Neuroscience вважає, що для поліпшення здоров’я і роботи мозку необхідне отримання нового і різноманітного досвіду, інформує Ukr.Media.

Проведені раніше експерименти за участю тварин допомогли встановити, що на їх розвиток і здоров’я безпосередній вплив чинять умови, у яких ці тварини виросли. Тварини, які виросли за сприятливих умов з різноманіттям нових емоцій і переживань, почувалися більш щасливими та здоровими, про що свідчила їх поведінка.

У таких тварин була більш стійка до стресів психіка, вони краще проходили процеси навчання, у них виявлені більш розвинені ділянки мозку, що відповідають за пам’ять і почуття винагороди. Для того, щоб отримати відповідь на запитання: чи може стан людини залежати від умов проживання, експерти провели дослідження.

Протягом 4-х місяців команда вчених вела спостереження за життям 122 учасників з Нью-Йорка і Майамі. Протягом періоду спостереження, експерти з’ясовували в учасників інформацію про їх самопочуття, емоційні відчуття (позитивні та негативні). Також добровольці розповідали про зміну настрою, стан підвищеного збудження, щастя, розслаблення або дратівливості і т. д.

У результаті дослідження з’ясувалося, що під час відвідування учасниками громадських місць, зустрічей з друзями люди відзначали більшу кількість позитивних емоцій. Так само експерти встановили, що кількість позитивних емоцій і різноманітних переживань безпосередньо була пов’язана з новим досвідом, отриманим під час відвідування нових місць. Вчені відзначили, що отриманий новий досвід допомагав збереженню позитивного настрою протягом наступного дня.

Сканування мозку в іншої групи учасників, що знаходяться у стані спокою, показало більшу кореляційну активність між двома зонами мозку: гіпокампом і вентральним стріатумом. Як відомо, ці ділянки мозку відповідають за обробку нового та корисного досвіду. Автори дослідження рекомендують людям, які не можуть відвідувати громадські місця, а також подорожувати — вивчити нові навички, наприклад — малювання, або в’язання. Для того, щоб мозок краще працював, необхідно, на думку психологів, постійно себе підштовхувати до нових переживань, причому — різноманітного характеру.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Тарас Бульба
Якби Кулєба був сином України,а не соросьонком,як і всі зелененьки,то міг би звернутись до Олександра Григоровича Батько,а так хай звертається до своєї дупи.
7
Александр Григорьевич перекрой поставку ГСМ этим скотам .
от это будет финт
присоединить польщину до Львова
гость
по общей конструкции судов такого класса и конкретно этого типа кораблей (включая построенный немцами паром "эстония") отличается тем, что он неустойчив к штормовой погоде в условиях незагруженности грузовой (погрузочной) палубы. 12 подобных паромов тем или иным образов затонуло, иногда даже с жертвами, как это было с однотипным "Эстонии" бельгийским паромом, в котором погибло 140 человек . Общей особенностью этих катастроф является неплотное прилегание носовых погрузочных люков, быстрое заполнение водой грузовой палубы в условяих шторма, срыв потоком воды с креплений грузовой и автомобильной техники в ней, разрушение бортов изнутри и как следствие опрокидывание всего парома из-за нарушения баланса. Если это отягощается внутренним пожаром или взрывами горюч.техн.жидкостей - на корабле можно сразу ставить крест. Так что ничего такого сенсационного в разрушенном борту парома - технически нет. Другое дело, что следствие было не проведено или оно было сделано халатно из-за нежелания страховщиков выплачивать выплаты пострадавшим и семьям погибших. А также не нарушать масштабный немецкий бизнес по выпуску паромов этой опасной серии (всего было сделано 4500 штук, бюджеты судостроительного бизнеса охеренные). И как следствие правительство Ес было в доле, а значит информация дальше ответсвенных лиц не ушла - это да, есть такое дело, но это обычная практика при капитализме. А жаренные факты про подводные учения в балтике когда погиб паром во время шторма, ночью, да ещё и при плохой видимости в виде тумана - это уже из разряда конспирологии. Должно было быть следствие - его не было, а значит кто-то из больши корпораций и чиновников виновен по любому.
Игбун Хохлов
У кулебы одна должность - петух. Но его кукаренья Лукашенко до задницы.
Светы нет но вы держитесь
кто эта запухшая алкоголичка с веником на фото ??? у нас дворники выглядят намного приличнее чем "это"
Игбун Хохлов
К Ульке Супрун ступай, она тебя вылечит. Ну, или в клинику "Шарлатэ".