Обществоukr.media2 дек.

Вченим вдалося знайти ідеальну тривалість обіймів

Приємні обійми мають тривати 5 і 10 секунд.

nk_hauz/OyVgaqp7g.webp

Дослідники порахували не лише час найприємніших обіймів, а й ідеальну силу тиску, інформує Ukr.Media.

Обійми — найпростіший спосіб показати своє добре ставлення, любов, підтримку, а ще вони допомагають знімати стрес. Але виявляється, не кожні обійми діють однаково. Психологи вирішили з'ясувати, які можна вважати найдієвішими, і провели експеримент, у якому люди... обіймалися, звичайно ж. Різну кількість часу, з різним положенням рук і з різною міцністю.

Як виявилося, найменш приємними є обійми, що тривають не довше за 1 секунду, а найприємніші тривають 5 і 10 секунд. Обійми, які є довшими за 10 секунд, можуть бути приємними не для усіх, але під час експерименту з'ясувалося, що навіть незнайомці за цей час звикають один до одного і зовсім не відсторонюються.

Ідеальною міцністю обіймів вважають середню — все ж таки люди, які не перебувають у романтичних відносинах, тримають дистанцію.

А ось стиль обіймів — двома руками, однією рукою — взагалі не має значення. Але випробуваним напевно було приємно усе це перевірити.

Загалом, обіймайтеся на здоров'я — по 5 і 10 секунд. А якщо людина не поруч, підтримати її можна навіть правильними повідомленнями — тут теж усе давно перевірене і виявлене.

💬 Последние комментарии
е
что это за генератор случайных слов у тебя включился?))) к теме статьи и тому что тебе ранее писали ЭТО каким образом относится?
гули гули гули
по традиции начнут перетекать кадры. запах денег что-ли?
ДА ПРИБЕЙТЕ УЖЕ ЕГО !!!
ДА ПРИБЕЙТЕ УЖЕ ЕГО! ЦЕЛЫЙ ДЕНЬ ТОЛЬКО И КУКАРЕКАЮТ ПРО ЭТУ ГЫДОТУ!
Антиелена
Грозная и смелая ты в сети только! Говно майданушное, пи@дуй на украмправду, там твое место.
Елена
В твою засуну и скипетром затолкну, будешь до..уя пистеть.
Антиелена
Никто - это ты??? Ты, мля, сними свою корону и засунь ее себе в американскую жопу!
Елена
Узников совести там нет,у двигателей прогресса совести нет, яркий пример тому, Весёлый Роджер,он масенький двигателёк, микроскопический,а совести нет совсем,он узник алчности , чревоугодия и пьянства, ещё и похвалиться,что он такой боХатый,ну по сравнению с нищебродами,шо скажешь?если Бог решил наказать человека он лишает его разума,вот и результат,наш любимый Весёлый Роджер.