Обществоwww.ukrinform.uaSep 2

Ветерани та члени їхніх родин зможуть пройти професійну перепідготовку у 22 вишах

nk_hauz/UykBPY47g.jpeg

У межах проєкту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (NUPASS) розпочинається осінній семестр професійної перепідготовки та соціальної адаптації ветеранів, військових, членів їхніх родин та сімей загиблих.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства у справах ветеранів.

"У цьому семестрі проєкт реалізується у 22 містах України, а перепідготовка загалом триває 500 академічних годин (3-3,5 місяці навчання). Так, у Львові вперше відбувається набір групи для перепідготовки за напрямом «Стратегічний розвиток територіальних громад», що дозволить підготувати кваліфікованих фахівців для роботи в ОТГ Львівської області. А у Миколаєві завершується набір додаткової групи учасників за напрямом управління ОСББ, фінансування професійної перепідготовки якої відбуватиметься за кошти Міністерства у справах ветеранів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що всі виши, які беруть участь у проєкті, мають меморандуми з Мінветеранів щодо реалізації програм професійної перепідготовки захисників та їхніх родин.

Набір груп в усіх регіонах відбувається за сприяння територіальних відділів міністерства, які беруть активну участь в інформуванні ветеранської спільноти про можливості участі в програмі та відборі кандидатів на участь. Також під час активної фази проєкту територіальні представники Мінветеранів будуть залучені для проведення консультацій та семінарів для учасників щодо законодавства, прав і соціальних гарантій ветеранів.

Зокрема, до організації та проведення проєкту також активно залучаються місцеві державні структури: департаменти соціального захисту населення, центри зайнятості, фахівці податкових адміністрацій, які працюють з ветеранами як на етапі залучення до участі в проєкті, так і проводять семінари щодо працевлаштування та підприємництва, оподаткування, правових питань.

Представники регіональних бізнес-спільнот залучаються для проведення бізнес-практик для учасників проєкту.

Всі учасники, які проходять професійну перепідготовку за напрямом підприємництво, отримують консультації з розробки бізнес-планів, підготовки до захисту проєктів і пошуку стартового капіталу.

Проєкт «Норвегія – Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» від 30 березня 2020 року виконується відповідно до договору між Nord університетом (Буде, Королівство Норвегія) та Міжнародним фондом соціальної адаптації (МФСА, Київ). Його активна фаза розпочалася у лютому 2021 року.

Торік між Мінветеранів та організаторами проєкту «Норвегія-Україна» було підписано меморандум про співпрацю. Згідно з документом до організації програми долучилися регіональні відділи Мінветеранів, які стали координаторами проєкту з професійної перепідготовки та навчання цивільним спеціальностям в областях.

У межах проєкту професійну перепідготовку вже пройшли 833 людини, серед яких 583 військовослужбовці та ветерани, а 250 – члени сімей воїнів.

💬 Последние комментарии
эспумизан
Да, прими ты уже эспумизан, забрызгал всех своими экскрементами. Лечись, дятел!
Весёлый Роджер
Ми все тут бачили эту ПРАВДУ!!! "Трата,тата,правду пишу" - так вот она, вот она, на Зеле намотана! «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» «Елена -14 августа 2020- Америка нам поможет,у неё грошей много.Слава Америке!...» «Елена – 14 сентября 2020 - Украина выбрала свой путь,…» «Елена - 9 июля 2021 - Партбилет не отдам, память,…» «Елена- 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный,…», а Кролик Сеня - конгениальный вор высшей категории! «Елена -29 августа 2020 - Та ты шо?то же не олигархи,то успешные бизнесмены труженники, он тяжко работали,и заслуженно получили своё вознаграждение…» Ось то да!!! Наэбати 25 млн завистливых щирюков – ось цэ дило! Так Шмуля мудилло? «это ты так тварь утверждаешь,где ответ уёбок?» Покуповати ГАЗ по 1080 грн, а продавати тупым ждунам панувания по 28500 грн!!! Сала хунте та майданутым майдунам!
Весёлый Роджер
Тюю звиняйте менэ панове эуропеиды! А як же фильм о швыдком панувании щирых украинцев - «Ничь на Лысой Гори», дэ пиндосами выращенные раки, у позе раком, засвистели все из сраки – щенывмырло, на мотив старого ляхового гимна. Таки Шмуля, вон и тот мудак, пердовати научился на мотив гимна до темна! Гордись щирая страна – доскакалась до гивна! Житти стало не лучше, зато стало веселее! Скачим уси!
Елена
То у них так,а так во дворах и везде висят, гордятся американцы своей страной.
ера
ну...у каждого...СВОЕ...
лУНА-2
Е-ШКА -можно и по матери -- Так что вы этим Е-шка оскорбляете человека.Вы не уважаете не только его но и саму себя...
Луна-2
Флаг у американцев - не символ, а ткань идущая на трусы...я видела такие плавки на мужчине -забавно было символ государственности на трусах
Авторские статьи
Топ новость2ч. назад
Тариф 90 гривен за куб вместо 7,4. Почему в ЕС вновь обострилась ситуация с газом и что это значит для Украины
Авторские статьи9ч. назад
AUKUS - Россия - Франция - Германия -Китай// Дмитрий ДЖАНГИРОВ и Тарик НЕЗАЛЕЖКО
Авторские статьи10ч. назад
Богатая страна и обворованный народ 1
Авторские статьи11ч. назад
Жизнь без газа, или Чем пахнет зелёная власть? 1
Авторские статьи11ч. назад
Что при Зеленском предлагают праздновать и отмечать жителям Украины 1
Авторские статьи11ч. назад
"Кураторы с двух этажей на Банковой". Как собрали голоса под закон об олигархах и ждать ли отставки Разумкова
Авторские статьи12ч. назад
Вспомнил Путина и нашёл новый объект для критики: как Зеленский съездил на Генассамблею ООН 1
Авторские статьи13ч. назад
Конец идиллии 2
Авторские статьи13ч. назад
Борьба за определение того, когда искусственный интеллект представляет собой «высокий риск» 1