Від чого залежить шкільна успішність дітей
Обществоzhyvyaktyvno.org13 ноября 2020

Від чого залежить шкільна успішність дітей

Найбільший виграш від активних занять фізкультурою, отримують дівчата, особливо коли йдеться про природничі науки. Щоб визначити, як активні спортивні заняття у школі впливають на успіхи в навчанні з інших предметів, британські вчені провели дослідження та з'ясували, що дівчатка, які мали достатнє фізичне навантаження в 11-річному віці, мали кращі оцінки в школі, особливо з природничих наук. Ця тенденція зберігалася навіть у тому випадку, якщо до 16-річного віку школярки вже припинили заняття спортом. Отже, батькам, які сподіваються на подальші успіхи своїй дітей в науках, не варто думати, що майбутніх природознавців виховують лише книги., Дослідники використали дані про майже п’ять тисяч дітей, які народилися на початку 90-х років минулого століття і стали учасниками багаторічної програми, що вивчала стан здоров’я молодого покоління британців. У дітей питали про їхню фізичну активність та шкільні успіхи у віці 11, 13 та 16 років. Зосередилися, зокрема, на успіхах з англійської мови, математики та природознавства.  

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
я
интересно...кто "настучал"???
Игбун Хохлов
Это не я. Это старик Бжезинский проболтался в начале 90-х, когда население Украины составляло 52 млн, и подобные речи выглядели бредом. Никто и предположить тогда не мог, что нормальная страна превратится в помойку, а люди в гнусных животных, которые начнут пожирать друг друга Может, какие-то цифры и подкорректировали с тех времен, в целом план выполняется успешно. Слава Пиндостану!
777
Ничего удивительного - всего лишь семейный бизнес. Кстати,и у Шмыгаля такой же имеется - прокат велосипедов и пекарня во Львове.И тоже с супругой.
Т2
".. до 15 млн особей" - чёт вы дофига оставили.
Т2
Это печально для нас, и гарно для них
777
Все пучком: к "пошивайло" - звучная рифма "хайло".При желании вторую букву можно и заменить. Да и выражение "достоинство" у людей с чувством юмора тоже может вызвать некую забавную ассоциацию.
Елена
А это ещё неизвестно.все может быть.
Авторские статьи