Обществоvseosvita.ua6 дней назад

Відкрилась перша школа, збудована вже за нового уряду

13 січня минув лише 137 день роботи уряду Олексія Гончарука. Цього дня почав роботу перший сільський ліцей, процес устаткування якої минув уже за нової команди Кабміну.

Село Осівці розташоване в західному Поліссі у 8 кілометрах від кордону з Білоруссю (Камінь-Каширський район Волинської області). В новій споруді Осівцівського ліцею з другого семестру 2019/2020 навчального року почали навчання 235 дітей навколишніх ОТГ.

У побудову та обладнання ліцею київська влада інвестувала 75 мільйонів гривень – кошти Державного фонду регіонального розвитку та субвенції Кабміну на соціально-економічний розвиток окремих територій.

Для кабінетів початкових класів Осівцівського ліцею зробили сучасний дизайн згідно з підходами НУШ. Також, що нечасто зустрічається, в зоні початкової школи обладнана зона відпочинку, де діти зможуть проводити Ранкове Коло та спілкуватися одне з одним.

Кабінет хімії обладнаний хімічною тарою та запасом реактивів для проведення досліджень, кабінет біології – розбірною моделлю будови людини. Усі кабінети щедро обладнані настінними дидактичними матеріалами, – повідомляє Міністерство освіти.

Раніше голова уряду Олексій Гончарук оголосив про план побудови в 2020 році 100 нових шкіл і 100 нових дитсадочків.

Написать комментарий