Відкрили унікальний комплекс підготовки танкових екіпажів
Обществоshotam.info05 июня 2020

Відкрили унікальний комплекс підготовки танкових екіпажів

У 169-му навчальному центрі «Десна» на Чернігівщині запрацював комплекс легководолазної підготовки, що дає можливість проводити повний цикл підготовки екіпажів – від затоплення в макеті башти та евакуації. 

Про це повідомляється у пресслужбі 169-го Навчального центру «Десна» у Facebook.

Два роки тому в 169-му Навчальному центрі «Десна» відновили підготовку танкістів з форсування водних перешкод. Але раніше відпрацювання затоплення та евакуації танкових екіпажів буди можливі лише в теплу пору року. Зараз навчальний центр отримав унікальний комплекс легководолазної підготовки з басейном, резервуаром, оснащеним макетом танку, навчальними класами.

Підготовка екіпажів відбувається в декілька етапів. Для початку курсанти вивчають характеристики та функціонал ІП-5 (індивідуального протигазу), умовні сигнали взаємодії та тренуються надавати при необхідності першу допомогу. Після – проходять медогляд та отримують допуск до занять чи відмову.

Довідка

169-й навчальний центр «Десна» – військова частина Збройних сил України, що спеціалізується на підготовці особового складу для різних родів Сухопутних військ України. Підпорядковується безпосередньо командуванню сухопутних військ. Знаходиться в смт Десна Чернігівської області.

Написать комментарий