Обществоznaj.ua23 дек.

Відомство одіозного Ківи ліквідували

Відомство, яке очолював радник міністра внутрішніх справ Ілля Кива, ліквідували. Відповідна постанова уряду №981 опублікована 22 грудня. Згідно документу, Департамент протидії наркозлочинності Нацполіції припиняє свою діяльність. Зокрема, позбавляється повноважень у якості міжрегіонального територіального органу Національної поліції. Крім того, уряд доручив керівництву Нацполіції повністю забезпечити виконання усіх обов'язків та повноважень департаменту, який ліквідували. Відповідне відомство створили восени минулого року. Його очільник Ілля Ківа встиг за час перебування на посаді зробити низку скандальних заяв. Весною цього року його звільнили та перевели на іншу посаду у Міністерстві внутрішніх справ України, а повноваження голови департаменту передали полковнику Андрію Кіхтенко. Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що інформацію про головного дилера, який постачає наркотичні засоби високопоставленим чиновникам та народним депутатам, оприлюднив Ілля Ківа. Радник міністра внутрішніх справ зазначив, що викриття цих даних повинно стати попередженням для осіб, які займаються такою протизаконною діяльністю. За його словами, 25% народних обранців вживають наркотики, які отримують на замовлення. Ківа додав, що серед наркозалежних не тільки нардепи, а й працівники прокуратури, силовики та поліцейські.

💬 Последние комментарии
Кочегар
Знову ти всрався.
Елена
Пошёл накуй со своими бандерами.Я об Украине пишу,а не о них.,ну конечно и Роджера не забываю,куда же без него.
Елена
А по себестоимости никто не продаёт,ты же лучше экономику знаешь,а на развитие,а на поддержание,а на налоги? тоже все идёт,к тому же это двигатели прогресса и за себя не забывают,это же твои кумиры,не мои,есть спрос , будет и цена такая, будет много газа,цена упадёт.
Каменяр
Меня вчера кололи галлоперидолом … не помогло
Каменяр
Сосу на краковском рынке у правого входа за 2 злотых или харчи . Хероям - скидка
Гость
Каменяр- пидарас ! Способен только польскую парашу сьорбать !
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там (прим. моё – ПОДДОНКА!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало!