Общество24tv.uaJun 26

Відпочинок в Карпатах: які маршрути відкриті, попри повені

nk_hauz/-magtjrkuuvupk4ol45g.png

У Карпатському національному природному парку розповіли про стан екомаршрутів, які наразі доступні для туристів. Частина закрита через повені, зокрема неможливо автомобілем доїхати до водоспаду Гук.

Наразі у парку доступні 5 маршрутів

Наразі любителям Карпат пропонують 5 еколого-пізнавальних маршрутів. Про це інформують на сторінці Карпатського національного природного парку у фейсбуці.

Працівники парку зазначають, що трасу Н-09 розчистили, отож доїзд до населених пунктів, з яких стартують маршрути, не ускладнений. Проте на туристів чекають певні труднощі через негоду – частина з маршрутів постраждала від високої води і піші ділянки – недоступні.

Маршрути, які пропонують туристам:

  • Еколого-пізнавальна стежка "На гору Говерла". Маршрут працює. Дорога на спортивну базу "Заросляк" частково перебита водою.
  • Еколого-пізнавальна стежка "На гору Маковиця". Маршрут працює. Проблем немає.
  • Еколого-пізнавальна стежка "Стежка Довбуша". Маршрут працює. Проблем немає.
  • Науково-дослідний розплідник з відтворення рідкісних видів тварин Вольєрне господарство. Працює у звичному режимі.

Маршрути, які не працюють:

  • Еколого-пізнавальна стежка "Урочище Женець – водоспад Гук". Доїхати автомобілем до водоспаду неможливо через пошкоджену дорогу. Відвідування пішими туристами також не рекомендують.

Що відомо про Карпатський національний природний парк?

Загальна площа парку складає понад 51 тисячу гектарів. Парк розташований на північно-східних схилах Карпат. Це територія на висотах від 500 до 2061 метра над рівнем моря. Парк розташований північніше вододілу Чорногірського хребта до міста Яремче, вздовж ріки Прут і західних приток Чорного Черемоша. Зазначимо, що ці території особливо потерпіли від негоди. Протяжність парку з північного заходу на південний схід складає 55 кілометрів, а з заходу на схід – 20 кілометрів.

Коротко про повені на Заході України:

  • Найбільше від зливних дощів постраждали Чернівецька, Закарпатська, Івано-Франківська та Львівська області.
  • Загинули щонайменше 3 людей.
  • В Івано-Франківській, Львівській та Чернівецькій областях пошкоджено 429,7 кілометра автодоріг та 130 мостів. Порушено транспортне сполучення із 34 населеними пунктами.
  • Для подолання наслідків негоди Кабмін уже виділив 754 мільйони гривень.

💬 Последние комментарии
е
Елена, прокомментируешь, а тупенькая??в твоей мифической реальности газ не дорожает, мало того его можно не покупать вообще, Украина у тебя развивается, да тварь???
е
ха, ты что опять не читала открытые архивы СБУ? недавно только тут статьи на эту тему были ....и о чудо, там НИ ОДНОГО твоего комментария, крыть нечем тупая??
е
в ЧЕМ КОНКРЕТНО они лучшие, тупое ты майданутое создание?? В ЧЕМ??? ДАВАЙ ФАКТЫ И СРАВНЕНИЯ мудила американская...так не напишешь же, зассышь, бо ФАКТОВ у тебя нет...
е
ха, это ж ОН, а не ты в Афгане воевал, а ты тут ВЕЗДЕ америкосов в пример ВСЕМ ставишь, так что в Афгане ты на стороне моджахедов была бы, так как их америкосы поддерживали...что съела, тварь пиндосная?? и напомнить ТЕБЕ дуре стоеросовой КОГДА твои супер америкосы вступили в войну против Германии? ТОГДА и только ТОГДА когда Союз побеждать начал и твои америкосы захотели урвать кусок от европейского пирога... шо ссыкло, ты б так же как и они сидела и ссыкливо ждала, они ж ТВОИ гэрои....
Зри в корень
Этому додику и в голову не приходит, что при проектировании учитывали и такую возможность? Они там все больные на голову, как Грета? Тенденция однако.
Елена
А нечего жаловаться, социализма нет,ты этого хотел,ты жто получил, капитализм российский хуже и убогее западного,вот чем я руководствуюсь, лучше быть с лучшими,чем те которые сами не знают чего хотят,кроме денег.
123
Проблема АЭС не только техническая, их финансово и политически убивают уже много лет.