Відпочинок закордоном став розкішшю для українців
Обществоdr.ck.ua27 июня 2015

Відпочинок закордоном став розкішшю для українців

Липень і серпень - традиційні місяці для відпусток як за кордоном, так і всередині країни. Але економічна і політична криза, війна на Сході, девальвація гривні - фактори, які змінили плани сотень тисяч українців.

Дані соціологічних досліджень невтішні: більшість українців в 2015 році не мають можливості відпочити, - пише «Слово і Діло». Так, згідно з соцопитуванням Київського міжнародного інституту соціології, проведуть свою відпустку вдома 68% українців. У порівнянні з 2014 роком таких людей стало більше на 6%. Водночас 24% людей, які відпустку проведуть в домашніх умовах, взагалі не мають можливості куди-небудь виїхати. Для порівняння, минулого року таких українців було лише 17%. Решта 32% громадян планують кудись вибратися на відпочинок. Серед них більшість поїдуть в Карпати чи на інші українські курорти, 5,3% поїдуть на дачу, а 4% опитаних - до родичів на село. Виїхати за кордон на відпочинок планують тільки трохи більше одного відсотка українців. Ще менше - 0,8% респондентів - поїдуть в Крим. Якщо говорити про поїздки в Європу, мандрівників лякають не тільки ціни, а й нові адміністративні бар'єри в шенгенській зоні. Але для внутрішнього туризму ніяких обмежень немає, а девальвація гривні стимулювала туристів вибирати місця для відпочинку в Україні. В принципі, причини вибору українцями бюджетних місць для відпочинку очевидні. Адже за останній рік реальна зарплата впала майже на 30%: Держкомстат заявляє, що середня зарплата штатних працівників в квітні 2015 склала гривень 3998. При такому рівні доходів логічно, що українці не можуть собі дозволити відпочинок навіть на дешевих європейських курортах.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Гость
    27 июня 2015
    Да 4000 гривен даже в заграничную Ялту не съездишь...
    Ответить
💬 Последние комментарии
Елена
Луночка, возраст дуракам и сволочам не помеха,там возрастом лучше не становится.
Елена
Заправку помнишь?то настоящая,рядом находящаяся,со смертей я никогда не смеялась,то не я,так шо не надо,ьы хотел этого,ты это получил,не получится и рыбку съесть и на хрене прокатиться, поцелуй иди Мишу в жопу., пока не поздно.
Луна-2
Преступность не имеет национальности и цвета кожи ...Преступность - это вседозволенность , типа , я все могу - я -крутой .....А уж тем более там где не действует закон .
Весёлый Роджер
Нет, ты прибл. в одном поясе. Но по сути мне по фую, дэ ты там сцука продажная обитаешь, а не по фую, что ты мразь садисткая пышаешься тут от смертей гражданского населения на Донбассе! И по сути, своим тупым трёпом, людей к войне призываешь, короче - ты их убиваешь! Вот такая ты жидоxoxлячая пердунистая продажная МРАЗЬ! Сам падлюка вакцину не сделал, а скольким уже жизнь покалечил, сколько уже умерли из-за твоей брехни, що Амэрыка з нами, що не бросит нас, що з ранку пришлёт нам предателям вакцину тай грошей бохато!? «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» Зачем тварь ты ВРАЛ? Зачем???
Луна-2
А закона, о запрете продажи в руки, лицам не достигшим возраста зрелости, оружия, там нет ? Иди у них только покаяние перед чернокожими...
Чан каши
А то!
Мао миа
Процесс китайской демократизации попер вгору?