Виявлено вплив самотності на довголіття
Обществоchasdiy.org22 октября 2020

Виявлено вплив самотності на довголіття

Дефіцит спілкування між людьми є однією з найсерйозніших проблем сучасності. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Він призводить до розвитку шкідливих звичок, внаслідок яких можуть з’явитися серйозні захворювання.

“Самотність смертельно небезпечна” – до такого висновку прийшла 95-річна довгожителька зара Джаффе. Вона очолює клуб дружби літніх людей при синагозі Бет-Ель в США.

Протягом 40 років клуб допомагає долати самотність. Його члени разом відзначають свята і дні народження. Спілкування не припиняється навіть під час пандемії коронавірусу – воно проходить онлайн. Також Джаффе підкреслила, що всі її друзі – довгожителі.

Доктор Вівек Мурті, колишній головний хірург США, у своїй книзі “Разом: цілюща сила людської взаємодії в самотньому світі” порівнює його по руйнівності з викурюванням 15 сигарет в день. 

За його словами, самотність не завжди означає, що людина не знаходиться серед інших людей. Це набагато більш руйнівне відчуття ізоляції і непомітності.

Для поліпшення психологічного стану доктор Мурті радить частіше бути з людьми, наприклад, займатися волонтерською роботою. Також необхідно відвідувати клуби за інтересами при бібліотеках і культурних центрах. На думку фахівця, так спілкування з людьми допоможе прожити довше.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Зелепукин
физ.раствор вкололи)
Гость
А ты кастрюлеголовый мудак ! Сьорбай зе парашу , болезный !
Одесситка
Одесситка. А между тем на последнее заседание (24 февраля) явился опять новый прокурор, который сказал, что не ознакомился с делом и слушание перенесли на 25 марта
Луна-2
Стая хохлатых мартышек прыгает до небес. В бороду тихо смеется Старый, усталый бес. Бес не дает им покоя. вновь разрушает страну. Бес, что играет нами Гонит нас на войну. Бес языки запрещает "мовный" закон приняв. Церковью он заправляет Христа из церкви изгнав. Бес вырезает семьи . Ему никого не жаль. Ведь либеральные ценности Он за основу принял. Бес, что зовется Америкой Не оставляет страну. Снова и снова он хочет Ввергнуть Россию в войну. И на чужой территории Разграбив страну до конца. Черти сыграют свадьбу Соединив два хвоста.
Гость
О, Ленка сосалка с придорожной канавы вернулась в эфир ! Очко натрудила гарненько ? Чем румыны расплатились сырой картошкой или обещали завтра ? кинули как всегда как и Зе начальника его кураторы ! Ха !
Весёлый Роджер
Ой знаю, то я знаю Шмуля! Шо ты кажеш – шо то ны я, тай ы рука ни моя, а ми тильки вийшли колядувати та нищими дупами по Эуропе стрибати! Панове запизденцы вы там часом Сало не уронили? Бо тут пердуну дэбилу чуть люлей не навалили! Уже все тут поняли про тебя Шмуля, лысую пердунистую "дивчину" и твоего клона, шо пошла б с тобой в разведку, да порвала колготы об ветки.
е
все то ты знаешь, все то ты пробовала..