Обществоwww.ukrinform.ua3 июн.

Випускники шкіл з окупованих територій можуть вчитися у будь-якому виші - Мінреінтеграції

nk_hauz/-mbfu05niqh7kbdhfngt.jpg

Діти, які цього року закінчили школу на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, на лінії зіткнення, а також в АР Крим та м.Севастополь, мають абсолютне право на навчання у будь-якому вищому навчальному закладі України.

На цьому наголосила заступниця міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Інна Драганчук, повідомляє Укрінформ із посилання на сайт Мінреінтеграції.

«Діти, які, попри всі складнощі цього процесу, від блокування російськими окупаційними режимами КПВВ до залякування, їдуть здобувати якісну українську освіту, мають абсолютне право на навчання у будь-якому «виші» України, а також отримати можливість академічної та соціально-психологічної адаптації на підготовчих курсах зі спеціальною стипендією. Більшість із них є неймовірно мотивованими та цілеспрямованими. Вони вже зробили свій вибір і не мають його доводити повторно. Щодо питання мовної адаптації - це лише питання часу. Ми чекаємо на кожного вступника з ТОТ», - сказала Драганчук.

Вона нагадала, що з 1 червня 2021 року, розпочалося прийняття документів на підготовчі курси зі стипендіальним забезпеченням.

«Діти, які цього року закінчили школу на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, на лінії дотику, а також в АР Крим та м.Севастополь, можуть подати документи на безоплатні підготовчі курси зі стипендією у 4590 гривень та отримати прекрасну освіту в університетах країни. Також ці дітки забезпечуються гуртожитком», - сказала Драганчук.

Курси проходитимуть на базі 23 ЗВО, які є найпопулярнішими серед вступників з ТОТ. Приймання документів на підготовчі курси здійснюватиметься з 01 по 20 червня. Строк навчання триватиме з 29 червня по 31 серпня – 2 місяці.

💬 Последние комментарии
Елена
Америка с нами.
Елена
Роджер козёл.
Весёлый Роджер
«Елена -01 июля 2020 - …сейчас в Европе хорошо, туда все хотят и в Америку, сделают в Украине такие законы как там и будет у нас как у них,..» Та запанують зрази, зараз уси зарази! «В НБУ ПОГІРШИЛИ ПРОГНОЗ ЩОДО ВІДНОВЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ»
Весёлый Роджер
«Елена - 05 мая 2020 - С Парубия спроса нет, неподсуден.,справка прилагается,это лучше,чем охранная грамота, индульгенция на всю жизнь,…» «Елена - 23 апреля 2020 - Татьяна Чорновол … , ку а разумнее тебя ,в разы, притом она кто, к кто ты, никто ты , полный ноль, ха. ..» «А Украина идёт в Европу.»… хотя и мает голую *опу! Сала Уронили! «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» Сила нации у полной дебилизации? Сало не роняйте, для рагуль-убийц него ховайте!
е
Елена не прокомментируешь? или ты только маты и бред про Роджера и Россию писать в состоянии, а на большее мозгов у тебя тупой дуры не хватает....
е
увы, но да...работать майданутые точно не будут...а нормальный человек в этот гадюшник с дерьмом не полезет..
Луна -2
Пиджачок от Бриони -если помялся, можно заменить на пиджак от Армани , и засучив рукава, можно поработать на свою страну- А то будет у Ющенко - глядя в камеру проникновенным взглядом, и суетливо перебирая руками -сказал -"Эти ручки никогда и ничего не крали "_можно подумать, что в самом деле не нажился тогда на больничке будущего .Нет здесь, и никогда не будет честного президента ,который не валил бы все на Россию. а засучив бы рукава разгребал бы эти авгиевы конюшни.Атмосфера не располагает - воздух особенный для кражи из государственного кармана годится-хотя карман не вечный, и в нем давно уже большущая дыра ,сделанная предыдущими крысами.
Авторские статьи