Випускники шкіл з окупованих територій можуть вчитися у будь-якому виші - Мінреінтеграції
Обществоwww.ukrinform.ua03 июня 2021

Випускники шкіл з окупованих територій можуть вчитися у будь-якому виші - Мінреінтеграції

Діти, які цього року закінчили школу на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, на лінії зіткнення, а також в АР Крим та м.Севастополь, мають абсолютне право на навчання у будь-якому вищому навчальному закладі України.

На цьому наголосила заступниця міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Інна Драганчук, повідомляє Укрінформ із посилання на сайт Мінреінтеграції.

«Діти, які, попри всі складнощі цього процесу, від блокування російськими окупаційними режимами КПВВ до залякування, їдуть здобувати якісну українську освіту, мають абсолютне право на навчання у будь-якому «виші» України, а також отримати можливість академічної та соціально-психологічної адаптації на підготовчих курсах зі спеціальною стипендією. Більшість із них є неймовірно мотивованими та цілеспрямованими. Вони вже зробили свій вибір і не мають його доводити повторно. Щодо питання мовної адаптації - це лише питання часу. Ми чекаємо на кожного вступника з ТОТ», - сказала Драганчук.

Вона нагадала, що з 1 червня 2021 року, розпочалося прийняття документів на підготовчі курси зі стипендіальним забезпеченням.

«Діти, які цього року закінчили школу на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, на лінії дотику, а також в АР Крим та м.Севастополь, можуть подати документи на безоплатні підготовчі курси зі стипендією у 4590 гривень та отримати прекрасну освіту в університетах країни. Також ці дітки забезпечуються гуртожитком», - сказала Драганчук.

Курси проходитимуть на базі 23 ЗВО, які є найпопулярнішими серед вступників з ТОТ. Приймання документів на підготовчі курси здійснюватиметься з 01 по 20 червня. Строк навчання триватиме з 29 червня по 31 серпня – 2 місяці.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
t7
А дальше... забыл?
Гость
Удручающее зрелище - пустые вокзалы, где никакого пассажирского движения
Гость
Интересно, сколько зрителей смотрит укро тв. В городвх, особенно.
Гость
И обрезание сделать, если еще кто не сделал.
Одна Бабка Сказала
А какое свинячье дело "одного из авторов" проекта постановления, что и кому Белоруссия разрешила провести с гражданином СВОЕЙ страны, а не гражданином Украины? Гончаренко пересосал похоже, переутомился, губы все больше пухнут. А в Европарламент дебила не пускают, заскучал дырявый.
Весёлый Роджер
ОЙ ну прекратите вы. Цэ ж дитячи шалости. Вот сейчас пропахндон Шмуля, вам всё по бандеровски объяснит. Вверху, на фото – то тубус для Ватмана, жидобандеровец Ватман его сам и несёт! Внизу - так цэ стартовые пистоли для скакания. Надо же було как-то синхронизировать это стри_бучее стадо запизденцев и примкнувших к ним тупым куевлянам! Ось воно як! Вы главное там - Сало не роняйте, подонкам убийцам детей него ховайте!
Предупрежден и вооружен
Вовка с Аваковым у тупых чухов зброю забрали! Вовка ж предупреждал быдло, что не лох!
Авторские статьи