Обществоchasdiy.orgOct 20

“Виробляють сировину для ліків”: в Україні функціонує унікальна ферма з плямистими оленями

nk_hauz/-mk3cdlm1oemyhf7jiv3.jpg

Іза – унікальне село, що розташувалося між двома гірськими пасмами за 5 кілометрів від міста Хуст на Закарпатті. Неподалік Ізи діє єдина в Україні ферма, де розводять плямистих оленів.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Зараз на оленячій фермі утримують понад три сотні плямистих. Умови тут максимально наближені до дикої природи: 57 гектарів території із пасовищем, кількома штучними озерами та лісом. Усе облаштовано так, аби олені якомога рідше помічали огорожу. Рогаті не потребують особливого догляду. Влітку харчуються травою, взимку – сіном, а ще пшоном. Тривалість життя оленів на фермі може сягати понад 20-ть років – це значно більше, ніж на волі.

Основна комерційна цінність розведення плямистих оленів – їхні роги. Щороку на початку весни самці скидають роги, а вже за кілька місяців у них починає відростати нові. Коли роги виростають до 60-70-ти сантиметрів, їх зрізають. Це ніяк не шкодить тваринам. З відростків же добувають спеціальну речовину – панти, яку постачають фармацевтичним компаніям. З цієї сировини виготовляють пантокрин – лікарський засіб, який застосовують при лікуванні низки хвороб.

Власники ферми роблять усе, аби зберегти та примножити популяцію рідкісних для України тварин. І активно розвивають туристичний напрям. Аби ближче познайомитися з оленями та погодувати їх з рук, на ферму навідуються туристи з усієї України. У керівництві ферми наголошують: такі візити допомагають полюбити тварин та виховати у людей дбайливе ставлення до навколишнього світу.

💬 Последние комментарии
Елена
Он твой брат по разуму,разуму ээто очень преувеличенно,братья вы.
Елена
Ты и Африку всю облазил,всех и всякого повидал,хе
Елена
Всё могёт Бебик, Бебик всемогущий,хе.
Елена
Ответили, сказали по всем сексуальным вопросам обращаться к тебе.
Весёлый Роджер
"что Киев может принять ряд ответных мер, в случае если Россия «перекроет поставки газа» в страну." - ну скорее уж, ну решайтесь!!! Xoxлoв по весне мабуть сосчитают! Скики из них до эуропейской житти не доскакаеть! «Елена -..... Слава Америке! И Европе слава!» Сало уронили! Хероям мало! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!
Весёлый Роджер
А вот пропа_Хандон Шмуля Сруля, вже Два раза писал в Спортлото и ТРИ раза в Лигу Наций, по сексуальным вопросам! Не ответили - суки, ни там ни там! Вот налягает Шмуля на стакан!
Весёлый Роджер
Да у нас-то ВСЁ хорошо!!! А вот у вас - СРАКА свидомая! Да паны про забыли, эй дэбилы!!! Вот сравни, чи срал ты, чи ны: В РФ на октябрь 2021г: Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.41 грн , у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхвой гэта пиндо колония накрылась – Занавес!!! Сливая воду гаси свет – пыди сделай панам остатний миньет! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»