Віртуальний хор встановив національний рекорд
Обществоvechirniy.kyiv.ua13 мая 2020

Віртуальний хор встановив національний рекорд

11 травня на YouTube презентували мистецький проєкт «Віртуальний хор в Україні». Це найбільший в країні віртуальний хор, що об‘єднав 111 українців з Італії, Польщі, Англії, Росії та України. Усі співаки, виконуючи партії одного й того ж твору, записали себе на відео, а організатори поєднали все в один загальний відеокліп. Участь у проєкті взяли співаки київських хорів та столичних навчальних закладів.

Проєкт офіційно зареєстрований Книгою рекордів України як національний рекорд – найбільший в Україні віртуальний хор, що зібрав понад сотню учасників. Організатори проєкту отримали відповідне посвідчення рекордсменів України Національного проєкту «Книга рекордів України», а учасники нагороджені дипломами.

Автором ідеї проєкту стала артистка камерного хору «Вінниця» імені В. Газінського, аспірантка та викладачка ВДПУ ім. М. Коцюбинського – Олена Слободиська. Неабияку працю у відео вклав звукорежисер Максим Дзівалтівський, хормейстер хору імені В. В. Королевського – йому треба було зробити так, аби сотня відео з різною гучністю та якістю звуку, де є вісім хорових партій та солісти, створили ансамбль.

Мистецький проєкт «Віртуальний хор в Україні» продемонстрував єдність українців від Запоріжжя до Мілану, від Одещини до Англії. Співали професійні музиканти, медики, далекобійники, будівельники та фітнес-тренери. 

Написать комментарий