Обществоcomments.uaFeb 28

Визначено найкращі туристичні напрямки 2020 року

nk_hauz/-m16-oeg5sw936tm7bnt.jpg

Популярний американський сайт подорожей TripAdvisor проаналізував напрямки, які найчастіше обирали туристи в 2020 році і створив рейтинг, у який увійшли 25 країн.

Отже, перше місце дісталося великому місту Кочин, розташованому в індійському штаті Керала. Такі пам'ятки, як Форт-Коччі, музеї та ряд історичних пам'яток, а також природні об'єкти, як, наприклад, озеро Вембанад привертають увагу великої кількості туристів щороку.

На другому місці опинився Лусон - найбільший острів Філіппінського архіпелагу. Приїжджих цікавлять іспанські будівлі колоніального періоду, національні меморіали і пам'ятники, а також старовинний Китайський квартал і різноманітні музеї.

Трійку лідерів замикає місто Порту на північно-західному узбережжі Португалії з величними мостами і виноробнями, де виготовляють портвейн.

Далі в списку йде курорт Порту-Сегуру, розташований на узбережжі Бразилії. Він збудований в старовинному стилі і відомий своїми прекрасними ландшафтами, піщаними пляжами та заповідними зонами.

А на п'ятому місці знаходиться бразильсье селище Грамаду, справжнім надбанням якої є Парк Кнорр та Лагу-Негру — оточене хвойними деревами штучне озеро.

💬 Последние комментарии
Елена
Тупишь как всегда,понимай написанное ,если не можешь, ничего не поделаешь, судьба.,я всегда говорила о причинах всего этого,от чего всё пошло,а Роджер вон как жопу то рвёт за кровавый х барыней,Галину Брежневу осуждает,а та проста нищета и ангел по сравнению с современными хозяевами жизни ,условно называю их роджерами,и ещё,я ни к кому из вас претензий не имею, только к Роджеру.А Америка с нами!Слава Америке! Роджеры страну проепали, поэтому мы идём в Европу.
Олексій
Окупація Криму РФ - це факт. Керченська протока і Азовське море - внутрішні води двох країн ( це ж Росія так настоювала). Тому ні про яке порушення кордону українськими кораблями мови бути не може. Російські шовіністи напали на українські кораблі для того щоб продемонструвати, що вони плюють на всі міжнародні закони і на договори, які самі і підписували. Показали, що договори, підписані РФ не вартують бумаги, на якій вони надруковані.
Антиелена
Не, майданушка! Ты к Сталину не примазывайся. У тебя другие херои, которые сограждан на Донбассе убивают, у которых центр жизненных интересов на Западе. Давай, бери кружевные труселя и к ним.
Гость
Он едет туда за деньгами, которую он скинул офшор туда.
Алексей
ВЛАДИМИР ЧУПРОВ, российское отделение Greenpeace - клинический идиот. Любое судно может раздавить льдами, и даже ледокол (тот же ледокол "Челюскин").
Елена
Булкохруст Весёлый Роджер скажет что всё это брехня и полный пистёж,а на самом деле кровавый терран Сталин был в бункере в Куйбышеве на глубине сто пятьдесят метров и отдавал приказы расстреливать сидящих в ГУЛАГе роджеров,он каждый день такие приказы отдавал по словам Роджера,ему Солженицын сам ему сказал, Роджер вон от прилёта снарядов до сих пор усирается,чуть подонка не убили(Роджера),а ему ещё столько денег потратить на себя любимого надо, Сталин в столице придал уверенность Советскому народу(Луночка---именно Советскому)и Красной Армии у том что враг будет разбит и Победа будет за нами.
Одессит
Да хоть бы Сталин и покинул Москву, всё равно бы победили, потому что мы единый народ славяно-русский и Божий возлюбленный, мы русские православные, последний народ, кто несёт Христа Бога на этой земле. Москва третий Рим и четвёртому не бывать.
Авторские статьи