Обществоwww.unian.uaOct 19

Волонтери очистили скелі узбережжя Дніпро-Бузького лиману

nk_hauz/-mk-jjpgtq6jwbtoy5pb.jpg

Ще кілька років тому тут гуляли тільки місцеві та шанувальники дикої природи. "Український Гранд-каньйон" чистили від сміття. Останнім часом глиняні скелі на узбережжі Дніпро-Бузького лиману стали дуже популярним туристичним об’єктом.

Щоправда, за його чистоту відповідальних немає. Тож шанувальники херсонських гір взялися за прибирання самотужки, йдеться у сюжеті ТСН.

Ще кілька років тому тут гуляли тільки місцеві та шанувальники дикої природи. Нині Станіславські глиняні гори - популярне місце для екскурсії та фотосесій. Щоправда, на світлинах туристів не видно, скільки тут сміття.

Житель сусіднього села Олег Марчук вже багато років популяризує унікальну місцевість.

Дехто каже, що це місце сили. Хтось дивується, бо це нетиповий для Херсонщини пейзаж. Коли їдеш, їдеш, їдеш, а потім поле закінчується й місцями від 30 до 50 метрів перепад висот, - каже він.

Розповідає, щотижня тут нові групи туристів і нові купи сміття. Поки учасники акції прибирали, на скелях більшало туристів.

Майже сотню мішків зі сміття волонтери назбирали лише за дві години. І це лише частина території. Учасники толоки кажуть, непогано, аби до їх ініціативи майбутнього разу долучилась і місцева влада.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Не, Ленка-белка, одних слов мало, тебе надо платить и каяться. Майданушка ты хренова! Начни с предоплаты за отопление за всю зиму!
е
когда собаке делать нечего, она яйца лижет.... ну вот КАК отмена перевода часов будет противодействовать "российской агрессии"?...если ту же Россию абсолютно не смущает наличие на своей территории 7 или 8 часовых поясов..... дебилы блин....
е
Елена, так что ВСЕ эти люди недоумки ничего не понимающие или ТЫ тупая дура?? Ты когда за СВОИ слова отвечать начнешь, брехло? ТВОЙ герой Сеня-кролик тоже недоумок у тебя???))))
е
СРАЗУ видна ВСЯ мощь тупого интеллекта... Тебе склеротичке напомнить ТВОИ утверждения по газу, по развитию промышленности??? Ты когда за СВОИ слова отвечать начнешь, а брехло трепливое??? Не можешь за свои слова отвечать, тогда заткнись и вали отсюда в свою Америку к морячкам под мост!!!
:-(
Даун
:-)
ФилосоФ трех строк
:-(
голос с того света...