Общество24tv.ua26 дек.

Врятувати від обмороження: у містах України облаштовують пункти обігріву для безхатьків

nk_hauz/HH3yO9T7R.jpeg

На час зимових холодів в містах України облаштовують пункти обігріву. У такий спосіб намагаються підтримати безхатьків та врятувати людей від обмороження.

У Львові діє 2 пункти обігріву. По Львівській області – понад 130. Усім відвідувачам пропонують гарячий чай, тепле вбрання, огляд лікаря за потреби і місце для ночівлі.

Як допомагають безхатькам

У зимовий "набір" для жінок, що приходять до центру входять колготи, штани, 2 светри й куртка. Після гарячого душу відвідувачки перевдягаються в чистий одяг.

Куртка, джинси – якраз мій розмір, і шкарпетки на мене. Я себе людиною відчула, – розповіла безпритульна Наталія.

Якщо для жінок теплих речей достатньо, то з чоловічим одягом – складніше. За словами соціальної працівниці Світлани Неклеви, найбільше потрібні светри, теплі куртки, підштанки та шкарпетки і взуття великих розмірів.

"Одяг нам можна привозити в будь-який час із понеділка по неділю до 10 години вечора. В нас є черговий, який допоможе забрати з машини чи донести його", – зауважила Світлана Неклева.

Потребуючі отримують вечерю

Ще одна опція в Центрі обігріву – гаряча вечеря. Готують її з продуктів, які є на полицях.

"Вони приходять на 20 годину, коли працюватиме кухня. Можуть отримати суп, другі страви, м'ясне, рибне і чай", – зазначив соціальний працівник Назар Шелко.

Щодня до львівського пункту обігріву навідується понад 10 людей, а от ночують – втричі більше.

Під час патрулювання, коли ми виявляємо бездомних людей, наголошуємо, що вони до нас можуть звернутися й, при потребі, пересидіти мороз, – пояснила виконуюча обов'язки директорки Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян Ольга Ільчишин.

За словами директорки Центру, обмороження в безхатьків трапляються щороку. Люди у стані алкосп'яніння не помічають цього вчасно й не розуміють, що відбувається, тому є наслідки.

Відтак безпритульних просять не залишатися просто неба і приходити в Центр обігріву. Це актуальна проблема, оскільки найближчими ночами у Львові прогнозують до –7 градусів морозу.

💬 Последние комментарии
е
Елена, твои америкосы совсем тупые..прям как ты.. причину от следствия не отличают...
е
ты за свои комментарии скажи.. КАК они относятся к теме статьи и тому о чем пишут?? ЗА СОБОЙ следи, склеротичка продажная...
е
т.е. ВСЕ остальное ТЫ подтверждаешь?)) т.е. БРЕХАЛА НАМЕРЕНО и еще утверждаешь тут что ВСЕГДА пишешь только правду и ТЕБЕ верить надо?))) БРЕХЛО ты склеротичное!!
е
так ТЫ написала ЭТО: "..В Берлине около 1700 советских танков немцы подбили и большинство фаустпатронами,а ты не знал?а Берлин нээто ещё не вся Германия,там много городов и поселков было и Чехословакия потом и до этого Польша,так шта., фашизм это твоё,родное..."??? ТЫ! и ЭТО БРЕХНЯ, что и было ТУТ только что ДОКАЗАНО!.. так что если у ТЕБЯ склероз - то ЗАПИСЫВАЙ ДУРА что и кому пишешь...
е
а при чем тут любишь-нелюбишь...ты про закон на Украине писала и ВСЕХ кто тебе указывал на обратное матами крыла? ТЫ! вот и отвечай за СВОИ слова! КТО ответил за нацистский марш в Киеве, профинансированный из ГОСБЮДЖЕТА? так говоришь нет нацизма в Украине??! ГОворишь на Украине закон есть??... ну-ну, брехло....
макс
Олимпиада в Китае пройдёт с 4 по 20 февраля. В это время Китай не будет захватывать Тайвань, чтоб не испортить себе праздник. Конечно, праздник ему могут попытаться испортить США, как они уже неоднократно делали (одно только 08.08.08 чего стоит). Но я думаю, китайцы тогда плюнут и совместят праздник с расстрелами. А РФ будет брать Украину синхронно с Тайванем.
Елена
Где тут Россия придурок?