Всесвітній день шоколаду 2017: цікаві факти про «їжу богів»
Обществоcheline.com.ua08 июля 2017

Всесвітній день шоколаду 2017: цікаві факти про «їжу богів»

Зовсім скоро святкуватимуть Всесвітній день шоколаду. І проходити таке торжество буде майже по всьому світу. Історія цього свята починається з 1995 року. І вперше його провели у Франції. І в 2017 році Всесвітній день шоколаду буде вже аж 22 за свою історію. Саме в честь такого свята ми вирішили написати цікаві факти про шоколад. Всесвітній день шоколаду 2017: топ цікавих фактів Дерево какао живе цілих 200 років. Але його плоди з’являються лише раз у 25 років. Давні ацтеки, які винайшли шоколад, називали його «Їжею богів». Чорний шоколад дуже корисний. Набагато корисніший молочного або білого. Найважливіше щоб головними інгредієнтами були какао, шоколадний лікер, але не цукор. Завдяки чорному шоколаду можна поліпшити зір, пам’ять, увагу, реакцію. До того ж, відразу після того, як ви його з’їли, приплив крові в мозок поліпшується. Це допомагає вирішувати складні завдання. Близько 40% мигдалю, і більше 20% арахісу використовуються саме на шоколадних фабриках. Деякі наукові дослідження кажуть, що шоколад дуже корисний при вагітності і допомагає уникнути різних ускладнень. Сама величезна плитка шоколаду вагою 5,8 тонни була виготовлена на фабриці Thorntons plc. Сталося це у Великобританії в 2011 році. За часів Ацтеків шоколад використовувався навіть у ролі грошей. А все тому що, він вважався даром Бога мудрості. Плитка шоколаду Cadburry, якій вже виповнилося 100 років вважається найціннішою в світі. Вона пішла з молотка в 2001 році майже за 700долларов. У білому шоколаді немає какао. Тому, технічно, це взагалі не шоколад.Деякі наукові дослідження кажуть, що шоколад дуже корисний при вагітності і допомагає уникнути різних ускладнень. Сама величезна плитка шоколаду вагою 5,8 тонни була виготовлена на фабриці Thorntons plc. Сталося це у Великобританії в 2011 році. За часів Ацтеків шоколад використовувався навіть у ролі грошей. А все тому що, він вважався даром Бога мудрості. Плитка шоколаду Cadburry, якій вже виповнилося 100 років вважається найціннішою в світі. Вона пішла з молотка в 2001 році майже за 700 долларов. У білому шоколаді немає какао. Тому, технічно, це взагалі не шоколад. У Кот-Д’івуар виробляється майже 40% всіх какао бобів. І це найбільший показник у всьому світі. Перша шоколадна фабрика з’явилася Барселоні в 1780 році. Під час Другої світової війни шоколад був в раціоні солдатів. Але його смак був трохи не таким як зараз, а «трохи смачніше вареної картоплі». Це було зроблено, щоб його не з’їдали занадто швидко. Шоколад допомагає при похміллі. Все завдяки дуже корисним амінокислот.У Кот-Д’івуар виробляється майже 40% всіх какао бобів. І це найбільший показник у всьому світі. Перша шоколадна фабрика з’явилася Барселоні в 1780 році. Під час Другої світової війни шоколад був в раціоні солдатів. Але його смак був трохи не таким як зараз, а «трохи смачніше вареної картоплі». Це було зроблено, щоб його не з’їдали занадто швидко. Шоколад допомагає при похміллі. Все завдяки дуже корисним амінокислот. Джерело: https://znaj.ua/

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Кикзебади
"В то время как «все решают» примерно 566 имеющихся в Америке миллиардеров" Все это конечно очень интересно но есть одно но....... я так понимаю что примерно 100 русских миллиардеров исключительно "о народе думают" а себя совсем не берегут)))
е
Сухой язык цифр.... Елена, расскажи ещё сказки про то как в России жить хуже простому человеку...
Феликс Эдмундович
Думали, будет как в кино? Не "слуга народа" надо было смотреть, а "Ленин в октябре".
е
и еще прикольно.. отвечаешь Роджеру, а обращаешься ко мне...растройство психики или склероз?
е
Слышь ты, зрячая.. расскажи теперь как ты относишься к украинским олигархам.. можешь хоть раз дать ПРЯМОЙ ответ на ПРЯМОЙ вопрос..особенно с учетом что-ты тут только что наговорила по Роджера.. Ну, ответ будете трепло?
печально
уши детей сороса никто не прячет.
Елена
Если коротко объясню кого поддержует Весёлый Роджер,тех олигархов которые за российский бюджет ,за деньги российских налогоплательщиков в три-пять раз дороже делают что-то,а деньги,маржу выводят за границу,а знаете три четверти денег от внешней продажи остаются за границей,а не в России,и только 22% сберегается в золоте и других драг металлах,то есть Весёлый Роджер помогает крупным российским барыгам,ну в информационном поле,обирать простого русского Ваню,вот кто такой Весёлый Роджер и ты Е этого никогда понять не можешь и Луночка тоже, печально,что вы такие слепые.потому Украина и идёт в Европу и Америку.Лавп Украине!