Обществоslavdelo.dn.uaJun 13

Вузи оновили ціни в 2021 році. Скільки коштує навчання на контракті в Україні

Вищі навчальні заклади в Україні оновили ціни на навчання у 2021 році. Рік навчання на контракті тепер коштуватиме дорожче і ціни зростатимуть і далі.

nk_hauz/-mc2wbdcwcjtlyvqyorq.jpg

Державні вузи підняли вартість року навчання на 10% у 2020 році, у 2021 – ще на 10%. Очікується, що і у 2022 році ціни піднімуться на 10%.

Як змінилися ціни на навчання в Україні, розповіли в матеріалі "КП в Україні".

Київський національний університет імені Шевченка (КНУ)

Цей навчальний заклад входить в десятку кращих вузів України, а відповідно - і найдорожчих. Найбільш бюджетними спеціальностями у 2021 році стали історія, археологія, бібліотечна та архівна справа, соціальна роботи – рік на контракті обійдеться в 31 000 гривень.

Факультет Міжнародних відносин з вивченням двох іноземних мов - від 57 400 за рік. Магістратура обійдеться ще дорожче - понад 70 000 на рік. Середня вартість навчання в КНУ - 44 200 на рік.

Національний університет "Києво-Могилянська академія"

Найдешевші факультети - екологія та біологія. Рік навчання обійдеться у 27 000 на рік. Найдорожчі факультети - міжнародні відносини, комп'ютерні науки та право – рік навчання обійдеться від 55 000 гривень. Варто відзначити, що у 2020 році комп'ютерні технології коштували від 40 000 на рік.

Харківський Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

Навчання на бакалавра за спеціальностями: право, міжнародне право, економіка - від 29 925 гривень на рік. Магістратура - 38 900 на рік.

Львівський національний університет імені Франка

Контрактникам у 2021 році доведеться заплатити від 23 642 гривень на рік за факультети географії, історії, деякі факультети культури та мистецтв, математика, Філологія, Філософія. Право, статистика, Інженерія програмного забезпечення – від 36 255 на рік.

Дніпровський національний університет імені О. Гончара

Найдешевші факультети в цьому вузі готують шкільних викладачів математики, хімії, фізики та теплоенергетиків – від 11 300 на рік. Міжнародні економічні відносини, суспільне здоров'я, кібербезпека, комп'ютерна інженерія – від 32 900 на рік.

💬 Последние комментарии
е
когда собаке делать нечего, она яйца лижет.... ну вот КАК отмена перевода часов будет противодействовать "российской агрессии"?...если ту же Россию абсолютно не смущает наличие на своей территории 7 или 8 часовых поясов..... дебилы блин....
е
Елена, так что ВСЕ эти люди недоумки ничего не понимающие или ТЫ тупая дура?? Ты когда за СВОИ слова отвечать начнешь, брехло? ТВОЙ герой Сеня-кролик тоже недоумок у тебя???))))
е
СРАЗУ видна ВСЯ мощь тупого интеллекта... Тебе склеротичке напомнить ТВОИ утверждения по газу, по развитию промышленности??? Ты когда за СВОИ слова отвечать начнешь, а брехло трепливое??? Не можешь за свои слова отвечать, тогда заткнись и вали отсюда в свою Америку к морячкам под мост!!!
:-(
Даун
:-)
ФилосоФ трех строк
:-(
голос с того света...
Гость
И антинародное властвование проводит военную операцию против жителей Донбасса, которые отказались признавать итоги государственного переворота.