Обществоslavdelo.dn.ua13 июн.

Вузи оновили ціни в 2021 році. Скільки коштує навчання на контракті в Україні

Вищі навчальні заклади в Україні оновили ціни на навчання у 2021 році. Рік навчання на контракті тепер коштуватиме дорожче і ціни зростатимуть і далі.

nk_hauz/-mc2wbdcwcjtlyvqyorq.jpg

Державні вузи підняли вартість року навчання на 10% у 2020 році, у 2021 – ще на 10%. Очікується, що і у 2022 році ціни піднімуться на 10%.

Як змінилися ціни на навчання в Україні, розповіли в матеріалі "КП в Україні".

Київський національний університет імені Шевченка (КНУ)

Цей навчальний заклад входить в десятку кращих вузів України, а відповідно - і найдорожчих. Найбільш бюджетними спеціальностями у 2021 році стали історія, археологія, бібліотечна та архівна справа, соціальна роботи – рік на контракті обійдеться в 31 000 гривень.

Факультет Міжнародних відносин з вивченням двох іноземних мов - від 57 400 за рік. Магістратура обійдеться ще дорожче - понад 70 000 на рік. Середня вартість навчання в КНУ - 44 200 на рік.

Національний університет "Києво-Могилянська академія"

Найдешевші факультети - екологія та біологія. Рік навчання обійдеться у 27 000 на рік. Найдорожчі факультети - міжнародні відносини, комп'ютерні науки та право – рік навчання обійдеться від 55 000 гривень. Варто відзначити, що у 2020 році комп'ютерні технології коштували від 40 000 на рік.

Харківський Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

Навчання на бакалавра за спеціальностями: право, міжнародне право, економіка - від 29 925 гривень на рік. Магістратура - 38 900 на рік.

Львівський національний університет імені Франка

Контрактникам у 2021 році доведеться заплатити від 23 642 гривень на рік за факультети географії, історії, деякі факультети культури та мистецтв, математика, Філологія, Філософія. Право, статистика, Інженерія програмного забезпечення – від 36 255 на рік.

Дніпровський національний університет імені О. Гончара

Найдешевші факультети в цьому вузі готують шкільних викладачів математики, хімії, фізики та теплоенергетиків – від 11 300 на рік. Міжнародні економічні відносини, суспільне здоров'я, кібербезпека, комп'ютерна інженерія – від 32 900 на рік.

💬 Последние комментарии
Елена
Америка с нами.
Елена
Роджер козёл.
Весёлый Роджер
«Елена -01 июля 2020 - …сейчас в Европе хорошо, туда все хотят и в Америку, сделают в Украине такие законы как там и будет у нас как у них,..» Та запанують зрази, зараз уси зарази! «В НБУ ПОГІРШИЛИ ПРОГНОЗ ЩОДО ВІДНОВЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ»
Весёлый Роджер
«Елена - 05 мая 2020 - С Парубия спроса нет, неподсуден.,справка прилагается,это лучше,чем охранная грамота, индульгенция на всю жизнь,…» «Елена - 23 апреля 2020 - Татьяна Чорновол … , ку а разумнее тебя ,в разы, притом она кто, к кто ты, никто ты , полный ноль, ха. ..» «А Украина идёт в Европу.»… хотя и мает голую *опу! Сала Уронили! «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» Сила нации у полной дебилизации? Сало не роняйте, для рагуль-убийц него ховайте!
е
Елена не прокомментируешь? или ты только маты и бред про Роджера и Россию писать в состоянии, а на большее мозгов у тебя тупой дуры не хватает....
е
увы, но да...работать майданутые точно не будут...а нормальный человек в этот гадюшник с дерьмом не полезет..
Луна -2
Пиджачок от Бриони -если помялся, можно заменить на пиджак от Армани , и засучив рукава, можно поработать на свою страну- А то будет у Ющенко - глядя в камеру проникновенным взглядом, и суетливо перебирая руками -сказал -"Эти ручки никогда и ничего не крали "_можно подумать, что в самом деле не нажился тогда на больничке будущего .Нет здесь, и никогда не будет честного президента ,который не валил бы все на Россию. а засучив бы рукава разгребал бы эти авгиевы конюшни.Атмосфера не располагает - воздух особенный для кражи из государственного кармана годится-хотя карман не вечный, и в нем давно уже большущая дыра ,сделанная предыдущими крысами.
Авторские статьи