Вже у серпні. Україна без сміття буде приймати органічні відходи
Обществоnv.ua06 августа 2020

Вже у серпні. Україна без сміття буде приймати органічні відходи

Громадська організація Україна без сміття та команда українських розробників BioBin запускають свій перший проєкт з компостування відходів в Києві.

Протягом червня Україна без сміття проводили опитування про збір органіки і сортування органічних відходів. У них взяли участь 312 відвідувачів станції NoWaste Recycling Station. За результатами опитувань 68% респондентів ще не сортують органічні відходи, але хочуть почати.

Для цього УБС запускають проект із сортування органіки.

Проєкт працюватиме за принципом поворотної тари. Для цього також створили додаток, який покаже економію бюджету. Зараз він доступний в Google Play .

На касі станції можна буде отримати прозоре відро об'ємом у 10 літрів для збору органічних відходів. До нього додається біорозкладаний пакет Біосфера і наклейка з правилами користування. УБС видають одне відро на сім'ю.

Наповнене відро можна принести назад на станцію у вихідні дні, вартість здачі - 60 гривень. За ці гроші команда організації митиме відра і стежитиме за якістю вуличного компосту. Застава за відро - 100 гривень.

Перші сто охочих отримають одну тару безкоштовно. Все, що треба - підписатися на BioBin в Instagram.

"Коли зібрана сировина у нашому вуличному компостері перетвориться на компост, ми подаруємо його вам — надамо кожному користувачу послуги по відерцю поживного добрива для кімнатних рослин", - говорять в Україна без сміття

Отримати відро можна з 7 серпня, а органіку почнуть приймати з 15 серпня за адресою: вулиця Саперно-Слобідська 25/4.

Написать комментарий