Обществоuzhgorod.net.ua10 окт.

Як діяти, якщо родина отримала нарахування субсидій в розмірі 0 гривень?

Лише заповніть декларацію і заяву встановленої форми та надішліть до управлінь соціального захисту. Все інше для оформлення субсидії зроблять фахівці відповідних структур області. Нині всі категорії населення мають право на оформлення субсидій: пенсіонери, працюючі, зокрема й підприємці, студенти. При чому звернутися можуть будь-коли – не залежно від опалювального періоду. Адже, якщо раніше субсидія призначалась на 6 місяців, то нині – на рік. При заповненні документів, важливим є правильність зазначення ідентифікаційного коду, виду та джерела, з якого отримує власний дохід громадянин. Водночас варто пам’ятати – оформити субсидію може людина, яка зареєстрована в помешканні.

Важливо, що за новою системою скасовані штрафні санкції за допущення помилок під час заповнення документів. Не варто хвилюватися, якщо після розрахунків виявилося, що родина отримує нарахування субсидій в розмірі 0 гривень. Адже з початком опалювального періоду, коли тарифи зростуть, будуть повторно та автоматично здійснені перерахунки всіх діючих субсидій. У результаті, замість нуля може бути вже конкретна цифра.

У цілому ж відмов на оформлення субсидій майже немає, адже відсутні обмеження. Єдиною відмовою є одноразова покупка вартістю понад 50 тисяч гривень.

Якщо ви вже користувались субсидією – не заповнюйте повторно заяв, оскільки всі перерахунки будуть здійснені автоматично. Лише, якщо доходи людини стали меншими, можна принести довідку за останні 3 місяці й розмір субсидії перерахують. Якщо ж людина не працює, її дохід автоматично встановлюється на рівні мінімального прожиткового мінімуму – за результатами перевірки фіскальної служби. Це стосується й тих, хто перебуває в центрі зайнятості.

Важливо знати! Із жовтня 2014 року Урядом було переглянуто соціальні норми нарахування. Раніше принцип субсидії полягав у тому, що людина платила 10 або 15 % від власного доходу, а саме: 10% – якщо громадянин є пенсіонером або в складі сім’ї наявні непрацездатні, та 15% – для працюючих. Після зміни підходу відсоткове співвідношення скасували.

Станом на сьогодні в розрахунок береться лише дохід, тому й нарахування є для кожного індивідуальним. Згідно постанови КМУ змінений підхід до нормативних меж у сфері житлово-комунального обслуговування.

Так, якщо раніше на одну особу надавалась норма володіння загальної площі житла в 31,5 кв. м, то відтепер – 48,87 кв. м. Водночас були зменшені нормативи на гарячу та холодну воду, газ. Приміром, якщо раніше норма споживання холодної води була 5,5 куб. на особу, то після прийняття Постанови – 2,4 куб.

💬 Последние комментарии
999
Хеппи энд отменяется по причине отмены концертов "Квартала - 95" в Кремле
Гость
Автор статьи не в теме...после масштабного обмена ядерными ударами между США и Россией Земля лет так двести будет непригодна для жизни. А автор рассуждает о выгоде для Китая))
КВН - это молодёжное КГБ РФ
МАМА МИА сказала что ЭТО.Т президент поразительно похож на клоуна Хазанова в молодости )) а именно Сценка про "бойца невидимого фронта"
999
Верхушка КПСС развалила СССР. Теперь Зюганов по недомыслию ведет подобную политику
це Остаточне прощавай!
где то в Европах у Шария уже задымел пукан...
ты не поверишь!
В свободной и Вяликой Британии платят "налог на телевизор", все жители страны, у которых есть телевизор. Раньше в двери пожилых людей стучались судебные приставы и угрожали им тюремным заключением. Тогда ещё не было телевизоров , но уже платили НАЛОГ за размер окон...
999
Во время войны сеющих панику расстреливали перед строем без суда и следствия.