Обществоchangeua.com5 сент.

Як на нас впливають гаджети: результати дослідження вражають

Сьогодні надзвичайно складно уявити себе без мобільного телефона або смартфона. Воно й не дивно, адже ці компактні пристрої суттєво полегшують наше життя та дозволяють отримувати інформацію за лічені секунди. Втім, дослідження науковців виявило негативний вплив пристроїв на нас. Результати наукового спостереження свідчать про те, що через стрімкий розвиток високих технологій наше терпіння надзвичайно швидко вичерпається. Цікаво, що в деяких ситуаціях його запасу вистачає на лічені секунди, пише maximum.fm Як з’ясувалося, активне використання технологій негативно впливає на наш характер, а точніше, на терплячість. Нове дослідження показало, що сьогодні завдяки технологіям люди звикли отримувати все і відразу. Вони прагнуть отримати бажану інформацію за кілька секунд, і якщо вона не надходить у їх розпорядженні, то вони починають нервувати. У дослідженні взяли участь понад двох тисяч мешканців Великобританії, які назвали свої гаджети основним джерелом хвилювань. У тому випадку, якщо ці пристрої з якихось причин не працювали, або працювали повільно, то люди дуже сильно нервували, причому ознаки фрустрації у багатьох виявлялися вже через 22 секунди після того, як їх телевізор, комп’ютер або смартфон не показував те чи інше відео в належній якості. У деяких учасників цього експерименту планка терпіння взагалі становила 8 секунд. Нагадаємо, що ще кілька десятків років тому люди ловили таксі годинами, і не вважали це чимось дратівливим. Сьогодні якщо за допомогою мобільного додатку людина не може викликати таксі протягом 2-3 хвилин, у неї вже підвищується рівень стресу та з’являється сильне нервове хвилювання. Експерти вважають, що подібного роду напруга для психіки не завжди корисна, і нам потрібно частіше відпочивати від своїх «електронних друзів».

💬 Последние комментарии
Не Елена
Слышь, старая ТП, по твоим высерам видно как ты хочешь "... человеческого доброго отношения между людьми...", ха. Ты хоть бы не позорилась тут своей тупостью. У тебя всё-таки с головой проблемы - писать всякий бред, обсирать, обязываться, а потом говорить про справедливость и добрые отношения. Лечиться надо, в Кащенко тебя не долечили.
Гiсть
Дайте пожалуйста адрес Центра по анализу, вышлю туда свой кал для анализа, "поскольку гибридные угрозы становятся более острыми" и это напрягает.
Елена
Цитаты опять
Елена
Он делает плохое, разве не видно?
Елена
Шмуля сало не ест, нельзя,а я не Шмуля,сало ем, чуть чуть
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там( прим. моё- ПОДДОНКА!!!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало! ---- «Елена -26- апреля – 2020 - Ты Луночка не особо то и пугай,.... и найти тебя времени надо пять минут, поэтому пугать меня не стоит,все под Богом ходим,ха.» ------ «Елена -21 августа 2020- Ебало закрыл сука,а то ещё пиздеть будет, уёбок.смотри у меня,жить то ге бессмертная у тебя,подонок.А Украина идёт в Европу!» Сало уронили – хероям убийцам мало!
Луна -2
Тогда пусть едет в свою благословленную Америку, и пусть поживет там, в богатой Америке.Только пусть потом не жалуется, что В Украине и России жить было лучше и сытнее, чем в богоизбранной Америке.Добрый вечер Роджер. .