Обществоarticles.t1.uaAug 23

Як приручити холостяка

Впертий холостяк – це чоловік, який цінує передусім особисту свободу, а вже потім – жінок і стосунки. Тому, якщо ви по-справжньому закохалися, варто визначити, хто перед вами. Переконаний холостяк Найчастіше такі чоловіки ведуть замкнуте життя і зовсім не бояться самотності. Але час бере своє, у друзів з'являються сім'ї, він бачить всі переваги шлюбу і стає не проти відкрити своє серце «тій самій» жінці. Якщо ви починаєте стосунки з таким холостяком, не обмежуйте його свободу і не натякайте на шлюб. Наберіться терпіння, і, коли настане час, він сам запропонує вам узаконити взаємини. Розчарований холостяк Здебільшого це розлучені або покинуті чоловіки. Затамувавши образу та недовіру до жінок, вони віддають перевагу короткотривалим стосункам, які ні до чого не зобов’язують. Щоб завоювати такого чоловіка, найперше варто стати для нього другом. Наберіться терпіння, мудрості, і ваша мета буде обов'язково досягнута. Мамин синок Слабкий та беземоційний чоловік, який не може відірватися від маминої спідниці і всіх своїх жінок порівнює з нею. Головне, що вам слід врахувати, – виходячи заміж за такого чоловіка, ви будете жити під пильним наглядом свекрухи. Якщо вас це влаштовує, то не воюйте з нею, а спробуйте заслужити її довіру. Тоді ви автоматично отримаєте бажаного чоловіка. Мачо-ловелас Змусити його розлучитися зі своєю свободою – справа не з легких. Покохавши такого чоловіка, ви повинні розуміти, що завжди будете ділити його увагу з іншими жінками. Уникайте з ним сентиментальних розмов (про домівку, вибір імен для дітей і т. п.) – вони для нього неймовірно нудні. Намагайтеся менше показувати свою закоханість, тримайтеся неприступно і волелюбно. Ви повинні бути жінкою, яку хочеться завоювати. Такі стосунки – вічна гра!

💬 Последние комментарии
Елена
Он твой брат по разуму,разуму ээто очень преувеличенно,братья вы.
Елена
Ты и Африку всю облазил,всех и всякого повидал,хе
Елена
Всё могёт Бебик, Бебик всемогущий,хе.
Елена
Ответили, сказали по всем сексуальным вопросам обращаться к тебе.
Весёлый Роджер
"что Киев может принять ряд ответных мер, в случае если Россия «перекроет поставки газа» в страну." - ну скорее уж, ну решайтесь!!! Xoxлoв по весне мабуть сосчитают! Скики из них до эуропейской житти не доскакаеть! «Елена -..... Слава Америке! И Европе слава!» Сало уронили! Хероям мало! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!
Весёлый Роджер
А вот пропа_Хандон Шмуля Сруля, вже Два раза писал в Спортлото и ТРИ раза в Лигу Наций, по сексуальным вопросам! Не ответили - суки, ни там ни там! Вот налягает Шмуля на стакан!
Весёлый Роджер
Да у нас-то ВСЁ хорошо!!! А вот у вас - СРАКА свидомая! Да паны про забыли, эй дэбилы!!! Вот сравни, чи срал ты, чи ны: В РФ на октябрь 2021г: Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.41 грн , у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхвой гэта пиндо колония накрылась – Занавес!!! Сливая воду гаси свет – пыди сделай панам остатний миньет! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»