Обществоnashamama.com12 авг.

Як привчити дитину рано вставати

Маєте кілька тижнів, щоб підготувати дитину до школи

Зовсім скоро малюки почнуть новий навчальний рік, а це означає, що лінь, набуту за час літніх канікул, потрібно якось викорінювати та привчати дитину до корисних звичок, зокрема і до раннього пійдому.

Продемонструй малюку свій приклад. Пам'ятай, що ти є авторитетом для дитини, отже, повинна подавати хороший приклад. Щоб уникнути ранкової метушні і турбот, привчи малюка готувати все з вечора. По-перше, це вплине на його акуратність і дисциплінованість, по-друге, це непогана підстраховка на випадок, якщо і дитина, і мама дозволять собі поспати довше.

Ні в якому разі не буди дитини криками і агресією. Такими методами ти зіпсуєш настрій не тільки малюку, але і собі, і, швидше за все, протягом усього дня вас буде мучити совість. Буди його ніжно і лагідно. Але будь обережною, не засни при цьому разом з ним. Відмінною ідеєю буде скористатися будь-якою грою. Наприклад, можеш запропонувати йому змагання - хто перший встане з ліжка або одягнеться.

Пам'ятай, що малюкові потрібен час на звикання і адаптацію до нового режиму дня. Також можна нагадати малюку про те, що йому слід встигнути виконати зарядку. Дітлахи часто самі люблять проявляти ініціативу, встаючи рано, щоб зробити кілька нескладних вправ або подивитися розвиваючу дитячу телепрограму, мультик.

💬 Последние комментарии
Бенидикт Спиноза
Автору срочно нужно занятся самолечением... Не в количестве знаков измеряется качество текста! Поэтому российских кандидатов от российских же наук на Западе и не признают и даже за людей не считают.
е
Ты статью не осилила?)) ему вручали повестку в суд, а он ОТКАЗАЛСЯ её принять и ЕМУ за это НИЧЕГО не было! Так говоришь нет неприкасаемых?)))
Антиелена
Еще и ленивая ТП!
Антиелена
Ха-ха-ха! Вот именно, что бюджеты разные и суммы коррупции несравнимые. В твоем посте есть хоть одна цифра? Фееричная ты дура еще и с амэриканским хером в жопе! Пи@дуй в военкомат и на украмправду! Там твое место! Как всегда все твои посты - унылое говно!
Елена
Роджер с моряками США на Мальте на международном языке любви общается,не парится.,а жарится.хе.
гость
Такая же как и ее муженек. Говно всегда говно найдет.
Елена
Ахаха,ты по голым цифрам,так и бюджеты то разные,по деньгам,ты в процентном отношении говори,от уж.