Обществоnashamama.com27 июн.

Як стати хорошими батьками для дитини: 5 правил

Кілька нескладних пунктів, яких варто дотримуватися батькам, щоб дитина була з вами щасливою.

1. Говоріть дитині, що любите її Недолюблені в дитинстві діти виростають неповноцінними особистостями з масою проблем і низькою самооцінкою. 2. Показуйте приклад Пам'ятайте, що найкращий спосіб навчити дитину чогось - це вчиняти з нею так, як ви хочете, щоб вчиняли з вамию Хочете, щоб малюк не злився і не кричав? Для початку самі позбудьтеся від цих неприємних звичок. 3. Не принижуйте дитину Деякі батьки вважають, що назвавши малюка тупим і неповоротким, вони пробудять в ньому бажання вчитися. Але це помилка. Ніколи не принижуйте свою дитину, цим ви спровокуєте тільки віддалення його від вас і вічну образу. 4. Не відкуповуйтеся подарунками Звичайно, простіше купити малюку іграшку, ніж вислухати його, зрозуміти, допомогти порадою, приділити йому час і сили. Не допускайте подібних помилок, ваша увага для малюка важливіша будь-яких подарунків. 5. Навчайте дитину хороших звичок Залучайте дитину до здорового способу життя, до спорту, читання, мистецтва і літератури з дитинства, і в майбутньому в її житті буде менше розчарувань.

💬 Последние комментарии
Мауаммар Каддафи
Свободная Африка - это круто!
Все пропало
Эрдоган! Сволочь! Признай геноцид армян для начала! И может тогда не станешь пускать в свой дом бандеровцев!
Елена
Бедные американцы,беднеющие американцы, деградация американцев у всех на виду,они не понимают ничего, совершенно и даже то что их страна мировой лидер,но это от того что они такие тупые,прям как я,хе.
ЗАПАНУВАЛЫ?
Ну, как говорится, как говорится, - и это радует!
Все пропало
У американцев квалификация получше, чем у слуг народа... Поэтому американцы с русскими ни о чем не договорились. И даже Эрдоган с американцами договориться не может. Тоже квалификации не хватает.
Кот Матроскин
Возвращение блудного попугая...
Все пропало
А по телефону нельзя провести переговоры? И что за переговоры такие? Ну, Путин про международное право, российский Крым и общую историю рассказывать будет, а Зеленский будет слушать и не соглашаться, но что-то конкретное противопоставить этим утверждениям не сможет. Квалификация плохая.