Обществоzdorovia.com.uaSep 8

Як впоратись з роздратуванням?

Експерти зібрали методи, які допоможуть впоратись з роздратуванням.

Рахувати. Якщо ви не хочете, щоб дратівливість і гнів псували відносини з іншими людьми, в момент "ікс" починайте рахувати до десяти і при цьому глибоко дихати. Це допомагає приборкати виплеск негативу. Гуляти. Дуже простий і дуже дієвий метод - пройтися пішки, щоб "провітрити" голову і заспокоїться. Давати волю емоціям. Час від часу кричати, ридати і давати вихід накопичилася почуттям корисно. Дуже добре це робити на природі. Ділитися переживаннями. Негативні емоції небезпечно заганяти вглиб, тому переживаннями корисно ділитися - з друзями, психологом або навіть тваринами. Експерт радить ділитися негативними емоціями з водою. Розкажіть воді про свої печалях і подивіться, як вона стікає, несучи їх з собою. Чи стане легше.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Луна -2 Хорошо , а кто дал право убивать детей Донбасса? НИКТО НЕ ИМЕЕТ ПРАВА УБИВАТЬ ЛЮДЕЙ. НИ ДЕТЕЙ НИ ВЗРОСЛЫХ. А вот Путин дал "право " боевикам и оккупантам прикривать людьми, стрелять из-за спин мирных людей. И убивать всех несогласных с идеологией "русского мира." И его не волнует возраст, пол жертв или даже национальность. И за что убиты пассажиры и экипаж рейса MH17 ? вся причина в идеологии "русского мира"
Каменяр
Якщо на Донбасі немає військ РФ, тоді чому кремль засекретив інформацію щодо смертей в військах? Починаючи з квітня 2014 року з Донбасу не повернулось в РФ більше 2000 російських військових живими. Вони вернулись у вигляді груза "200" або навічно залишились в донецькій землі як добриво.
Каменяр
Путін не раз заявляв що в Криму російських військових немає. А потім, не соромлячись за свою брехня стверджував "Ми ніколи не говорили що наших військових там немає" .
Каменяр
Кому ЗАБОРОНЯЛИ отримувати освіту на рідній мові? Скільки зараз в Криму українських і кримсько-татарських дітей і скільки там шкіл з навчанням на рідній для них мові ( кримсько-татарській та українській)?
Каменяр
Після окупації Криму всіх громадян України, які проживали в Криму, без їхньої згоди, без заяв на отримання російського громадянства, визнали громадянами РФ. Зроблено це було нашвидкоруч, після захвату спецназом РФ Верховної Ради Криму, без передбаченого на прийняття зваженого рішення часу, в мовах психозу, створеного російською пропагандою. І "состерігала за дотриманням законодавства під час референдуму" фейкова організація - АБСЕ.
Щеня вмэрлэ
Нет ,жители коммунистического наследия-Крыма,хотели жить с мовными чертями.
Каменяр
В Росії не бачать своєї фізіономії. Не хочуть визнати, що на сьогодні РФ є однією з найагресивніших країн. Войовнича риторика кремля є димовою завісою, яка передує військовому нападу. Так як було в 2014 перед окупацією Криму та розв'язуванням війни на Донбасі.