Общество24tv.ua19 июл.

Які фактори призводять до розлучення: відповідь психолога

Розлучення — це великий стрес для обох з подружжя. Фактором розірвати стосунки можуть бути різні чинники, які негативно впливають на подружні стосунки.

Психотерапевт Геннадій Мустафаєв назвав основні фактори розлучення, пише НВ. Основними чинниками є економічна несвобода одного з партнерів, яка може бути інструментом маніпуляцій з боку другої особи з подружжя. Причиною розлучення може виступати втрата фізичного й інтелектуального інтересу до своєї другої половинки, а також зрада одного з подружжя.

Основним чинником розлучення є економічна несвобода Психолог пояснює, що зрада – це велика "засідка". До прикладу, якщо жінка чи чоловік влаштовує партнера на 70%, то він або вона йтимуть за іншими 30%. У підсумку, фактично люди, які зрадили, отримують лише 30%, втрачаючи інші. Щоб зменшити можливість розлучення, потрібно шукати партнера, який буде розділяти ваше бачення сімейних відносин. Психотерапевт назвав три типи сімейних відносин: Традиційні патріархальні відносини, у яких жінка залежить від чоловіка в матеріальному й емоційному плані. У жінки розвиваються комплекси, які руйнують основи шлюбу – любов і взаєморозуміння, а також взаємну повагу.

Жінка у традиційних патріархальних відносинах Партнерський тип сімейних відносин передбачає рівні права і обов'язки. На фігурі спільної дитини партнерів будується діоцентристські стосунки. Зазвичай подружжя не знає, як жити далі після того, як дитина виросла. До слова, дослідження американських вчених показує, що щастя у шлюбі залежить від здорового сну пари.

💬 Последние комментарии
--------
Когда мы говорим британцы или они сами ,мы -они утверджаем о их имперском статусе.Британии нет -есть Англия.Мир помнит злобную британию. Говоря про установление проросийского украинского правительства РФ Англия утверджает ,что настоящее правительство установленое ими и подерживается ими,и управляется.Вор кричит держи вора. Англия вышла с ес для возрождения своей империи..
Спички детям
Шизофреничка, мне безразличны твои интересы. Уверен, что они такие же жалкие, ограниченные и бессмысленные как и твой куцый дефективный свидомый мозг.
Я
Это у них национальная особенность - кретинизм - мерило адекватности
Стэцько
Нужно у Рената Леонидовича спросить,а не у под-Пиндосников.
е
уважаемый, а Вы не видели еще упаковок от продуктов с очень характерной надписью "не для продажи в ЕС"? а я видел... так что да, для папуасов техника другая...
Читатель
Только для Украины? Для всего мира другие характеристики? Ну и заголовок....
е
показывай дорогу.. ты ведь только оттуда)))