Обществоwww.bbc.comJun 28

З 1 вересня знову може бути дистанційне навчання

nk_hauz/-maqj4yxnanklvfejqau.jpg

Існує ймовірність того, що восени більшості українських шкіл доведеться перейти на дистанційне навчання.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов на нараді у президента, присвяченій ситуації з коронавірусом.

За його словами, уже сьогодні школи мають готувати "відповідні технічні можливості".

Президент Володимир Зеленський зібрав велику нараду чиновників через погіршення ситуаціїї з коронавірусом. Там згадували концерти і пляжі в Одесі, де не дотримуються карантину, і де зростає кількість хворих.

"Якщо зараз не почати дотримуватися контролю, то ми матимемо ще гірший результат за два тижні", - сказав керівник МОЗ Максим Степанов.

Що буде зі школою?

Така неочікувана заява секретаря РНБО про навчання прозвучала після того, як у Міносвіти запевняли, що переводити на обов'язкове дистанційне навчання школи не будуть.

У міністерстві розповідали, що готуються до нового навчального року, друкують підручники і працюють над запуском єдиної освітньої електронної платформи.

Для шкіл розробляли нові правила роботи в умовах пандемії коронавірусу - правила дезінфекції, прибирання приміщень, умов перебування учнів у школі.

Питання, як саме вчитимуться діти, уряд нібито мав вирішити у серпні. Проте зі заяви робила попередня очільниця МОН Любомира Мандзій. Нещодавно Міносвіти отримав нового керівника - Сергія Шкарлета, який став в.о. міністра.

З квітня в Україні працювала всеукраїнська школа онлайн - дистанційне навчання для дітей по телебаченню і у Youtube.

У багатьох українських школах дистанційне навчання організували на платформах Zoom і GoogleClassroom. Але для деяких дітей навчання було лише списком завдань через Viber, а за вчителів працювали батьки.

Всеукраїнська школа онлайн: як це відбувається

Антирекорди продовжуються

Останній тиждень Україна б'є антирекорди за кількістю хворих на Covid-19.

26 червня кількість хворих за добу вперше перевищила тисячу.

За минулу добу зафіксували 948 нових випадків коронавірусної хвороби.

У порівнянні з 20 квітня, коли у школах по всій Україні діяв карантин, кількість активних хворих зросла на 380% і становить зараз понад 20 тисяч людей, які хворіють на Covid-19.

Поки що в Україні до 31 липня діє адаптивний карантин - працюють дитсадки, але під забороною робота дитячих літніх таборів.

💬 Последние комментарии
е
Так,мвыходи меняй президента)) ты ж народ)))..типа джерело владыка)))
Законник
"Ой, чий то кінь стоїть, що сива гривонька? Сподобалась менв тая дівчинонька...
Законник
Ні. Мені геть нічого не подобається. І ти мені також не подобаєшся.
е
Ага, а сейчас всеминравятся ценыина все, тарифы, развал промышленности, образования, науки??? Так по твоему???
е
Тот же вопрос к тебе по Пороху, только там еще и уголовщина с подделкой документов и бегством по ним из страны...СБЕЖАЛ от своего народа и выполнения своих обязанностей, ведь так по твоему?))) и? Че ж такие как ты его не сместили? Он же сам себя сверг))))) это ведь ТВОЯ формулировка причины по которой был переворот))))
е
Мощный копипаст))) Порох по липовым документам СБЕЖАЛ из страны и это ФАКТ!!! порох такую же присягу принимал и??? Конституцию нарушил, на часть своего населения наплевал, , и? За что он ответил?
Каменяр
А покажи документ, що Янукович не вчинив прогул 5 днів підряд без лікарняного.... у випадку прогулу понад 2 дні - звільнення без вихідної допомоги....