З 1 вересня знову може бути дистанційне навчання
Обществоwww.bbc.com28 июня 2020

З 1 вересня знову може бути дистанційне навчання

Існує ймовірність того, що восени більшості українських шкіл доведеться перейти на дистанційне навчання.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов на нараді у президента, присвяченій ситуації з коронавірусом.

За його словами, уже сьогодні школи мають готувати "відповідні технічні можливості".

Президент Володимир Зеленський зібрав велику нараду чиновників через погіршення ситуаціїї з коронавірусом. Там згадували концерти і пляжі в Одесі, де не дотримуються карантину, і де зростає кількість хворих.

"Якщо зараз не почати дотримуватися контролю, то ми матимемо ще гірший результат за два тижні", - сказав керівник МОЗ Максим Степанов.

Що буде зі школою?

Така неочікувана заява секретаря РНБО про навчання прозвучала після того, як у Міносвіти запевняли, що переводити на обов'язкове дистанційне навчання школи не будуть.

У міністерстві розповідали, що готуються до нового навчального року, друкують підручники і працюють над запуском єдиної освітньої електронної платформи.

Для шкіл розробляли нові правила роботи в умовах пандемії коронавірусу - правила дезінфекції, прибирання приміщень, умов перебування учнів у школі.

Питання, як саме вчитимуться діти, уряд нібито мав вирішити у серпні. Проте зі заяви робила попередня очільниця МОН Любомира Мандзій. Нещодавно Міносвіти отримав нового керівника - Сергія Шкарлета, який став в.о. міністра.

З квітня в Україні працювала всеукраїнська школа онлайн - дистанційне навчання для дітей по телебаченню і у Youtube.

У багатьох українських школах дистанційне навчання організували на платформах Zoom і GoogleClassroom. Але для деяких дітей навчання було лише списком завдань через Viber, а за вчителів працювали батьки.

Всеукраїнська школа онлайн: як це відбувається

Антирекорди продовжуються

Останній тиждень Україна б'є антирекорди за кількістю хворих на Covid-19.

26 червня кількість хворих за добу вперше перевищила тисячу.

За минулу добу зафіксували 948 нових випадків коронавірусної хвороби.

У порівнянні з 20 квітня, коли у школах по всій Україні діяв карантин, кількість активних хворих зросла на 380% і становить зараз понад 20 тисяч людей, які хворіють на Covid-19.

Поки що в Україні до 31 липня діє адаптивний карантин - працюють дитсадки, але під забороною робота дитячих літніх таборів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Звычайна мавпа.....
Гость
Какая отвратительная рожа.
Кот Матроскин
Прямо как шимпанза в зоопарке...
Петро
Украинцы не имеют никакого отношения к государству Украина! Мы просто здесь живём, работаем и дохнем. Да и самого суверенного государства Украина никогда не было. Ещё скажите, что, это украинцы майданы устраивали, угу чичас... Это, как русские Белый дом расстреливали.
Елена
А вот и нет,самая главная страна на Западе и в мире в целом США, оттуда и исходим.В Сирии между прочим Америка присутствует ,военные американские.
Елена
А его не выпускали,он там ,в дурке,всё время сидит ,болезный,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Игбун Хохлов
Пэтро, ты зовсим з глузду зъйихав? Пиндосов там еще не хватало. Нужно на укропов ультиматумами давить, а с америкосами пусть они сами разбираются. Тем более, что пиндостану нынче не до хохлостана. У них ковид и нигеры свирепствуют.