Обществоhromadske.uaJul 7

З 15 липня в Україні починають діяти групи підтримки для батьків, які втратили дитину

nk_hauz/-me1q2bdpuhglji5rpge.jpg

В Україні з 15 липня починають діяти групи підтримки для батьків, які пережили втрату дитини під час вагітності, пологів або за короткий час після них. Така втрата призводить до тяжкого горя, і люди потребують особливої підтримки.

Про це нам повідомили представники організації «Опіка Ангела».

Групи підтримки будуть вести спеціально навчені волонтери, які також мали досвід втрати, пережили горе та готові допомагати іншим. В травні та червні навчання пройшли 20 волонтерів — ведучих із різних міст Україні за підтримки MH4UA.

«Лише після групи підтримки мені по-справжньому стало легше. Я змогла говорити про те, що сталося, змогла згадувати без болю та сліз, змогла почати дивитись у майбутнє», — розповіла Тетяна, одна з учасниць групи підтримки.

Групи збиратимуться раз на місяць, участь у них безоплатна, зареєструватися можна тут.

Загалом в Україні буде 10 таких онлайн-груп, одна з яких буде підтримувати жінок на шляху до наступної вагітності після втрати, інші ж націлені на допомогу у проживанні горя.

Як пояснила тренерка ведучих груп підтримки, травмотерапевтка Ксенія Віттенберг, коли вона працює з людьми, що пережили втрату, відчуває, як їм бракує додаткової підтримки.

«В таких групах немає ієрархії, що дозволяє учасникам сформувати особливу довіру один до одного. "Своїй людині" легше ставити "незручні питання". Людині в горі здається, що все життя проходить начебто "за стіною". У форматі "рівний рівному" підтримка йде "зсередини", "з цього боку стіни". Таку допомогу легше прийняти», — розповіла вона.

Більше про організацію

«Опіка Ангела» — це організація, створена батьками, які втратили дітей, для підтримки тих, хто переживає важкий час зараз чи пережив втрату раніше. Вони хочуть стати опорою для батьків та дотичних сторін, які проходять через горе.

💬 Последние комментарии
е
сосалка, плохо сосешь и лижешь, американские морячки денег не дают и в америку не берут...
е
ты тупая? при чем тут Пол Пот??? ТЫ УТВЕРЖДАЛА что Украина социальное государство!! было? было и неоднократно, вот и отвечай за СВОИ слова дура продажная...
Елена
Слава Америке!
Луна-2
Все идет к гражданской войне, и расколу общества на почве расизма- все предпосылки для этого созданы..
е
Ха, так Россия и не пытается ВСЕМ диктовать как им жить... так что заткнись раз не в состоянии за свои слова отвечать.... поняла, брехливое трепло???
☺️
Платите Луночка,так сказал Роджер и будет вам счастье, ведь это тогда при Пол Поте не платили,а при прогрессивных бизнесменах всё будет хорошо,вы что Луночка хотите вернуться в 1985 год? Роджер сейчас от такого дуба даст,ведь что Кулеба сказал? сказал что господин Путин хочет нас вернуть туда,в прошлое,я то знаю этого не будет,а Роджеру от этого плохо,чего доброго заберут скрыньку и прощай Париж,прощай Вена и американские военные моряки на Мальте,а как же без этого Роджеру жить? всё, смысла не будет, умрёт с тоски.
е
Ха, это ж ТЫ тут вякала про социальное государство, а не он... так что отвечай за свои слова трепло брехливое....
Авторские статьи
Топ новость1ч. назад
«Такие ракеты перехватить невозможно»: как Россия реализует программу создания гиперзвукового оружия
Новости дня3ч. назад
Открытое письмо Путину: Грузия вымаливает дружбу у России
Авторские статьи4ч. назад
Кулеба: Путин хочет «собрать СССР». Сеть: «Лучше быть едиными и великими!» 7
Авторские статьи6ч. назад
«Кровавая неделя» Донбасса
Новости дня9ч. назад
Связи с "Боцманом" из "Азова". Что известно о смерти белоруса Шишова, которого нашли повешенным в Киеве 1
Политика9ч. назад
«Ещё плодоносить способно чрево, которое вынашивало гада» 1
Авторские статьи9ч. назад
У Европы всё меньше охоты слушать бредни страны-анекдота 2
Геополитика10ч. назад
ЕС отплатит Литве за отказ от приема беженцев той же монетой
Авторские статьи12ч. назад
«Процесс начался ещё до Олимпиады»: коллега Тимановской по сборной Белоруссии — о её характере и скандале с выдворением 2